Naga MarketsMovie Games to producent i wydawca gier komputerowych.

moviegames

Notowania spółki rosły w trakcie wczorajszej sesji o niemal 2% przy niezłych obrotach, co wystarczyło aby odnotować nowe historyczne maksimum. Powodem wzrostów były informacje o sprzedaży gdy “Plane Mechanic Simulator” w wersji na komputery osobiste. Gra zadebiutowała 13 lutego i obecnie osiąga już poziom przekraczający 40 tysięcy egzemplarzy. Produkcja spotkała się ponadto z bardzo pozytywnym przyjęciem i znajduje się wysoko na listach portalu Steam. Średnia ocena graczy sięga 77%. Udana premiera skłania spółkę do wydania gry również na platformy PS4, X1, Nintendo Switch oraz wersję na urządzenia mobilne. Ponadto spółka poinformowała, że gra została wpisana w cykle produkcyjne na kolejne lata co oznacza, że wydane zostaną kolejne wersje gry.

Zobacz również: Komentarz giełdowy – giełdy rosną w obliczu rozmów handlowych

Trans Polonia to operator transportowo-logistyczny, oferujący przewozy cysternowe paliw, płynnych surowców chemicznych i spożywczych oraz mas bitumicznych.

transpol

Akcje spółki drożały podczas środowej sesji o około 20% przy dość dobrych obrotach. Powodem nagłej zwyżki okazała się być informacja o tym, że Zarząd zwołał nadzwyczajne walne zgromadzenie na 18 marca. Akcjonariusze mają na nim podjąć uchwałę w sprawie przyjęcia programu nabywania akcji własnych oraz utworzenia kapitału rezerwowego na potrzeby takiego programu. Skup akcji ma dotyczyć nie więcej niż 20% kapitału zakładowego czyli nieco ponad 4,5 mln akcji. Cena w skupie nie może być wyższa niż 10 zł. Na wykresie mocny ruch w górę przełamał linię trendu spadkowego i po krótkiej korekcie, mamy kontynuację odbicia. Cena znajduje się ponad poziomem ostatnich wierzchołków, co może oznaczać, że najbliższym celem kupujących są okolice 4,25 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here