Naga Markets

Movie Games [MOV], Art Games Studio [ARG] – Gorące spółki dniaNotowany na rynku NewConnect producent gier Movie Games wprowadzi w tym tygodniu na rynek 3 nowe gry. Chodzi o “Lust From Beyond: Scarlet”, “Lunarium” oraz “Postal Redux”. Ciekawie zapowiada się debiut demo gry „Scarlet”, choć jak sama spółka przyznaje nie jest to typowe demo. Mamy tu ciekawe posunięcie, polegające na wydaniu najpierw wprowadzania do głównej części gry, co może zwiększyć sprzedaż podstawowej wersji. Warto przypomnieć, że podobny zabieg spółka wykonała przy „Drug Dealer Simulatora” i przyniosło to wymierne korzyści.

  • Movie Games z 3 debiutami gier w tym tygodniu
  • Notowania jednak powoli spadają
  • Mocna reakcja rynku na datę premiery gry Art Games Studio

W piątek na konsolę PS4 trafi “Lust For Darkness” czyli psychologiczny horror poruszający wątki okultystyczne i erotyczne. Tego samego dnia swój debiut będzie miała także gra „Postal” na platformie Nintendo Switch. „Scarlet” będzie darmową grą, gdyż co naturalne, ma zwiększyć zainteresowanie graczy głównym tytułem, który już teraz cieszy się sporym zainteresowaniem.3 debiuty gier w tygodniu

Na wykresie mamy powolne, choć systematyczne spadki. Mimo, że ten tydzień może przynieść szansę na odbicie, to jednak na razie technika na to nie wskazuje.

movie games


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Reakcja na podanie daty premiery nowej gry

Inny producent gier, także notowany na małej giełdzie – spółka Art Games Studio poinformował wczoraj o ustaleniu daty premiery gry „Alchemist Simulator”. Gra zadebiutuje w wersji na PC 23 października, później zostaną wydane wersje na konsole Nintendo Switch, PS4 i Xbox One. Warto dodać, że przygody alchemika to pierwsza własna produkcja Art Games Studio na komputery osobiste.

Wydawcą gry jest krakowskie studio Polyslash, które wyda grę także w wersjach konsolowych. Zaledwie dzień wcześniej, 22 października zadebiutuje także gra „Toolboy” w wersji na Nintendo Switch. Tu Art. Games Studio pełni rolę wydawcy.

art games

„Toolboy” to zręcznościowa gra stworzona na wzór starych produkcji z tego gatunku, co zdaniem spółki, może sprzyjać sprzedaży gry. Na informację o podaniu daty premiery „Alchemist Simulator”, kurs wyraźnie podskoczył. Na wykresie cena wróciła na poziomy sprzed wakacyjnego wybicia. Wsparcie w rejonie 2,40 zł może więc posłużyć do kolejnego odbicia, tym bardziej w okresie debiutu kolejnych gier.

XTB

Przeczytaj również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here