Naga MarketsMovie Games Mobile, warszawski producent gier mobilnych wchodzący w skład notowanej na rynku NewConnect Rodziny Movie Games, zakończył z sukcesem ofertę publiczną akcji. Spółka pozyskała inwestorów chętnych na objęcie pełnej puli 13 tysięcy akcji serii B o łącznej wartości 2,5 mln zł aż 8 dni przed pierwotnym zakończeniem zbierania zapisów.

  • Środki z emisji zostaną przeznaczone na sfinansowanie prac nad przeniesieniem na platformy mobilne flagowych tytułów z Rodziny Movie Games, takich jak:
  • Drug Dealer Simulator, Alaskan Truck Simulator oraz American Motorcycle Simulator.
  • Istotna część środków zostanie przeznaczona na pozyskanie użytkowników dla wymienionych produkcji oraz działania marketingowe.

Movie Games idzie w mobile

Movie Games Mobile to podmiot powołany przez Movie Games, którego działalność koncentruje się na portowaniu oraz produkcji gier na wspomniane platformy. Spółka powstała, aby wprowadzić Rodzinę MG na rynek gier mobilnych. Movie Games Mobile będzie współpracowała zarówno z Movie Games, jak i pozostałymi spółkami z Rodziny MG, m.in. z Road Studio, True Games, czy Pixel Crow.

Te artykuły również Cię zainteresują
–  Fakt sprzedania pełnej puli oferowanych akcji był czymś, czego się spodziewaliśmy. Inwestorzy w zasadzie od momentu założenia Spółki sygnalizowali chęć wejścia w inwestycję oraz bycia częścią Movie Games Mobile. Jest natomiast dla nas bardzo pozytywnym zaskoczeniem tak szybkie zapełnienie Księgi Popytu. Zapisy pierwotnie miały trwać do 10 grudnia, a chętnych na zakup wszystkich akcji mieliśmy już pod koniec listopada. przyjmowania deklaracji nabycia oraz przydziale akcji inwestorom, którzy zdążyli dokonać zapisu – informuje Kamil Gaworecki, prezes Movie Games Mobile.

Spółka zamierza wprowadzić na platformy mobilne 4 gry z Rodziny Movie Games. Premiera Drug Dealer Simulator Mobile zaplanowana jest na koniec pierwszego półrocza 2021 roku. Mobilna wersja Alaskan Truck Simulator ma trafić na rynek w III kwartale 2021 roku, a American Motorcycle Simulator na przełomie 2021 i 2022 roku. W roku 2022 do rąk inwestorów ma trafić także mobilna wersja Gangster Simulator. W tym celu podpisane zostały stosowne umowy z Movie Games, Road Studio oraz True Games, czyli producentami powyższych tytułów w wersji na PC.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKurs euro pokonuje 1,21 USD, a dolar pozostaje słaby w czwartek
Następny artykułInteliWISE zdobył kontrakt na 3,5 miliona złotych
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here