Naga MarketsMovie Games Mobile, warszawski producent gier mobilnych wchodzący w skład notowanej na rynku NewConnect Rodziny Movie Games, podpisał umowy ramowe ze spółkami Movie Games, Road Studio oraz True Games. W ramach umów Movie Games Mobile otrzyma pierwszeństwo na przeniesienie na platformy Android i iOS gier autorstwa wymienionych spółek. Umowy zostały zawarte na czas nieokreślony. Już wcześniej Spółka podpisała umowę z Movie Games na przeniesienie na wspomniane platformy gry Drug Dealer Simulator.

Movie Games Mobile podpisał umowy ramowe ze spółkami Movie Games, Road Studio oraz True Games

Umowy ramowe podpisane z Movie Games, Road Studio oraz True Games określają szczegółowe warunki współpracy. Movie Games Mobile otrzymuje pierwszeństwo wykonania gier w wersji na urządzenia mobilne poprzez wykonanie portu Gry oraz rozbudowanie lub zmodyfikowanie kodu Gry, dostosowujące go do wymogów Urządzeń Mobilnych. Umowy określają również tzw. Revenue share z tytułu realizacji projektów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Współpraca z podmiotami z Rodziny Movie Games coraz bardziej się zacieśnia. Umowy podpisane z Movie Games, Road Studio oraz True Games jednoznacznie wyznaczają MGM jako podmiot, który otrzymuje pierwszeństwo w ubieganiu się o wykonanie przeniesienia gier na platformy mobilne. Już teraz mamy zakontraktowane wykonanie wersji mobilnych Drug Dealer Simulator, Alaskan Truck Simulator, American Motorcycle Simulator oraz Gangster Simulator. Na realizację tych projektów pozyskujemy właśnie finansowanie w ramach emisji akcji – informuje Kamil Gaworecki, prezes Movie Games Mobile.

24 listopada br. Movie Games Mobile rozpoczęła ofertę publiczną akcji serii B, w ramach której planuje pozyskać do 2,5 mln zł. Środki z emisji zostaną przeznaczone na sfinansowanie prac nad przeniesieniem na platformy mobilne flagowych tytułów z Rodziny Movie Games. – Chętnych na akcje jest bardzo wielu. Najprawdopodobniej oferta zakończy się wcześniej niż planowaliśmy – dodaje Kamil Gaworecki. Istotna część środków zostanie przeznaczona na pozyskanie użytkowników dla wymienionych produkcji oraz działania marketingowe.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPKN Orlen nie planuje sprzedaży aktywów w Kanadzie
Następny artykułDolar najtańszy od ponad 2 lat. Złoty coraz silniejszy – Świat walut
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here