Naga MarketsMovie Games: K&K Herbal zmieni nazwę na True Games SyndicateAkcjonariusze K&K Herbal zdecydują 15 lutego br. o zmianie nazwy na True Games Syndicate, zmianie profilu działalności oraz siedziby, podało Movie Games. To jeden z elementów warunków term sheet zatwierdzonych przez Movie Games i K&K Herbal dot. połączenia K&K Herbal i True Games – spółki z grupy Movie Games. K&K Herbal aktualnie jest w trakcie wygaszania swojej dotychczasowej działalności oraz jest poddawana badaniu stanu prawnego i finansowemu, poinformowano.

Finax

To jeden z elementów warunków term sheet zatwierdzonych przez Movie Games i K&K Herbal

“K&K Herbal w zasadzie od pewnego czasu nie prowadziło działalności operacyjnej, w związku z czym władze tej spółki bardzo sprawnie realizują ustalone warunki połączenia. Po uzyskaniu zgody akcjonariuszy na zmianę profilu działalności oraz nazwy przejdziemy do połączenia K&K Herbal z True Games, aby TG w przyspieszonym trybie została wprowadzona na rynek NewConnect już jako True Games Syndicate. Nowa nazwa w pełni wpisuje się w strategię poszerzenia obszaru działalności poprzez zrzeszanie gier dotyczących tematyki ulicznej produkcji studiów zewnętrznych zarówno z Polski, jak i zagranicy. Obecnie TG pracuje nad kilkoma tytułami, z których najistotniejszy jest Gangster Simulator – produkcja tworzona na kanwie sukcesu Drug Dealer Simulator, jednak dużo bardziej rozbudowana. W najbliższym czasie spółka planuje ujawnić kolejny tytuł” – powiedział prezes Movie Games Mateusz Wcześniak, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Celem studia jest stworzenie globalnej marki gamingowej związanej z kulturą ulicy, w ramach której będą wydawane gry ukazujące życie na granicy prawa, doświadczenia na co dzień niedostępne, często nielegalne, wyjaśniono.

Movie Games jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego i Mateusza Wcześniaka. W skład grupy kapitałowej spółki wchodzą m.in.: Road Studio, True Games, Goat Gamez czy Movie Games Mobile. Spółka debiutowała na NewConnect w grudniu 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here