Naga Marketsfarm51Movie Games i The Farm 51 połączyły siły przy promocji swoich najbliższych premier, podały spółki we wspólnym komunikacie. 16 października na rynek trafi “Chernobylite” (The Farm 51), dzień później premierę będzie miała gra “The Beast Inside” (Movie Games). Gry ukażą się w wersji na PC.

“Dzień po dniu – 16 i 17 października – odbędą się premiery dwóch wysokiej jakości gier z gatunku survival-horror – ‘Chernobylite’ oraz ‘The Beast Inside’. Wspólnie z The Farm 51 dostrzegliśmy wiele możliwości współpracy w zakresie promocji tych tytułów, aby zwiększyć ich popularność. Nasze gry nie konkurują ze sobą, pomimo podobieństwa gatunku, podchodzimy do naszych produkcji w odmienny sposób – my dodajemy horrorowi elementów thrillera i grozy, The Farm 51 przenosi gracza w mroczny świat science-fiction. Wspólnymi działaniami marketingowymi chcemy udowodnić, że wzajemne wsparcie studiów gamingowych jest możliwe i może przynieść bardzo dobre rezultaty. Pierwsze z nich są już widoczne, od kilku dni obserwujemy dynamiczny wzrost poziomu wishlist obydwu gier, a to dopiero początek współpracy” – powiedział prezes i współzałożyciel Movie Games Mateusz Wcześniak, cytowany w komunikacie.

Źródło: ISBnews


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Sytuacja na wykresach obu spółek:

Notowania Movie Games poruszają się w trendzie wzrostowym. Obecnie trwa jednak korekta. Analiza wolumenu wypada korzystnie tzn. obroty wyraźnie wzrastały podczas wzrostów, a teraz przy spadkach są na dużo niższym poziomie. Obecnie kurs testuje poprzedni szczyt. Nieco niżej także mamy czytelne wsparcie. W przypadku kontynuowania korekty, kolejna szansa pojawi się przy nieźle respektowanej linii trendu.

movie games

Kurs The Farm 51 ma za sobą potężną hossę. Nie dziwi zatem jaj wyhamowanie i korekta. Tu także mamy wzrost obrotów w czasie zwyżki i obecnie w trakcie korekty ich zdecydowany spadek. Jest to więc pozytywna sytuacja, wskazująca na szanse kontynuowania ruchu wzrostowego.

farm51

Czytaj także: 11bit Studios – premiera “Children of Morta” na Nintendo Switch przesunięta na 20 listopadaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here