Naga MarketsMovie Games - logoGra “Lust From Beyond” zadebiutuje 24 września na platformie Steam, podało Movie Games.

Movie Games: Gra “Lust From Beyond” zadebiutuje 24 września na platformie Steam

“Jest nam bardzo miło poinformować graczy oraz inwestorów o dacie premiery wyczekiwanego ‘Lust From Beyond’. Dzisiaj rozpoczynamy również zintensyfikowaną kampanię marketingową, w której skład wchodzić będą nowe trailery, streamy developerskie, akcje angażujące społeczność, a także zupełnie nowy, darmowy prolog. Pragniemy nie tylko powtórzyć intensywne działania zaprezentowane podczas premiery ‘Drug Dealer Simulator’, ale też rozwinąć je o kolejne, nowe sposoby dotarcia do potencjalnych odbiorców. Bardzo się cieszymy, że zainteresowanie już na obecną chwilę jest na tak wysokim poziomie” – powiedział prezes Mateusz Wcześniak, cytowany w komunikacie.

Gra “Lust from Beyond” to pierwszoosobowy horror o odważnych okultystycznych i erotycznych motywach, osadzony w wyjątkowym świecie inspirowanym twórczością Lovecrafta, Gigera i Beksińskiego. Gracz przeniesie się do XIX-wiecznej wiktoriańskiej posiadłości. W przeciwieństwie do poprzedniej części, również półotwartych terenów, a także wizytówki serii – tajemniczego wymiaru Lusst’ghaa, w którym to najmocniej widać inspiracje twórczością wspomnianych artystów.

Te artykuły również Cię zainteresują

“Będzie to również druga tegoroczna premiera Movie Games na PC. 16 kwietnia br. miał miejsce debiut ‘Drug Dealer Simulator’, który w niespełna godzinę po publikacji na platformie Steam sprzedał się w liczbie egzemplarzy pozwalającej na pokrycie kosztów jego produkcji. Zyski ze sprzedaży w nieco ponad miesiąc od premiery przekroczyły natomiast wartość 1 mln dolarów” – podsumowano w materiale.

Movie Games jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego i Mateusza Wcześniaka. Inwestorami w spółce są PlayWay – producent i wydawca gier komputerowych notowany na GPW w Warszawie oraz Fundusz Stabilnego Rozwoju. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły deweloperskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, małopolskim i na Śląsku. Spółka debiutowała na NewConnect w grudniu 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here