Naga MarketsMovie Games coraz bliżej Głównego Rynku GPWMovie Games, producent i wydawca gier komputerowych, przyspiesza proces zmiany rynku notowań na Główny Rynek GPW. Rada Nadzorcza spółki przychyliła się do rekomendacji Zarządu w sprawie przeniesienia notowań na główny parkiet warszawskiej giełdy. 23 września br. Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy zdecyduje o rozpoczęciu procesu dopuszczenia i wprowadzenia akcji Movie Games do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Movie Games z ambitnymi planami wejścia na GPW

Ostatnie sukcesy wydawnicze oraz atrakcyjne portfolio przełożyły się na wzrost wyceny spółki oraz zainteresowania inwestorów. W szczególności w ostatnich tygodniach widzimy większe zainteresowanie zagranicznych inwestorów instytucjonalnych, dla których obecność na rynku regulowanym jest istotna. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, przyspieszamy proces zmiany rynku notowań. – komentuje Mateusz Wcześniak, prezes Movie Games.

Rada Nadzorcza spółki, po zapoznaniu się z rekomendacją Zarządu wskazującą na portfolio nadchodzących tytułów, obecną kapitalizację oraz ostatnio rosnące zainteresowanie Movie Games ze strony zagranicznych podmiotów, przychyliła się do rekomendacji Zarządu i umieszczenia w porządku Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy uchwały o wyrażenie zgody na rozpoczęcie procesu o dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Nasza ostatnia aktywność, w tym zawarcie nowych umów o współpracy oraz publikacje w międzynarodowych mediach obiły się szerokim echem również wśród zagranicznych inwestorów, którzy zainteresowali się spółką. – dodaje Mateusz Wcześniak.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs złotego (PLN) czeka na dane z Polski i mocniejszy ruch na USD
Następny artykułKurs PZU na wsparciu cenowym. Spółka notowana po 28,30 zł we wtorek
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here