Naga MarketsMovie Games chce wprowadzić kilka spółek zależnych na giełdę - zapiski giełdowego spekulantaProducent gier z ryku NewConnect, spółka Movie Games, poinformowała w ubiegłym tygodniu o chęci wprowadzenia na rynek kolejnej spółki zależnej, tym razem poprzez transakcję połączenia lub odwrotnego przejęcia podmiotu już notowanego na tym rynku. Zaproszenie zostało wysłane do spółki K&K Herbal, dystrybutora suplementów diety, wyrobów medycznych oraz kosmetyków. Można spodziewać się podobnych informacji w przyszłości, gdyż Movie Games ma w swoim portfolio wiele spółek, które mogą trafić na giełdę w tym choćby: True Games, Road Studio, Goat Gamez, Brave Lamb Studio, Mill Games. Zdaniem spółki, już teraz inwestorzy zgłaszają wysokie zainteresowanie tymi podmiotami. Wcześniej podobne zapytanie zostało wysłane do firmy Infoscan, która być może połączy się z Movie Games Mobile.

    • Movie Games chce wprowadzać kolejne spółki zależna na giełdę
    • Zbliża się debiut “Lust From Beyond”

K&K Herbal już w grudniu w ramach przeglądu opcji strategicznych, zapowiadał podobny krok i w tym czasie kurs spółki mocno wzrastał. Wydaje się więc, że transakcja dojdzie do skutku. Taki proces zapewnia dużo szybszy debiut na rynku nowego podmiotu, a także może być uznany za korzystny dla całej giełdy, gdyż pośrednio usuwa z niej słabsze podmioty.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zacznie się gra pod debiut?

Obecnie największy wpływ na kształt notowań Movie Games powinna mieć gra “Lust From Beyond”, która ma być hitem (patrząc choćby na listę życzeń Steam). Gra ma zadebiutować 11 lutego. Na wykresie niebawem dojdzie do ataku na linię korekty. Jeżeli uda się ją pokonać, celem stanie się okolica 117 zł.

movie games

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here