Naga MarketsMovie Games - logoW datowanym na 6 maja raporcie bieżącym spółka Movie Games poinformowała o podjęciu uchwały w sprawie rozpoczęcia działań zmierzających do dopuszczenia i wprowadzenia jej akcji do obrotu na rynku regulowanym. Przedsiębiorstwo debiutowało na NewConnect w grudniu 2018 roku i już wcześniej zaznaczało, że chce przejść na główny parkiet GPW.


„Zarząd Movie Games S.A. informuje, iż w dniu 6.05.2019 podjął uchwałę o rozpoczęciu działań zmierzających do dopuszczenia i wprowadzenia akcji Spółki do obrotu na rynku regulowanym” – poinformowała spółka w lakonicznym komunikacie.

W reakcji na najnowsze doniesienia akcji spółki reagowały w poniedziałek umocnieniem o niemal 3%, testując najwyższe poziomy od początku kwietnia.

Zobacz również: Movie Games: Lust from Beyond notuje błyskawiczny sukces na Kickstarterze

Movie Games S.A. jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego i Mateusza Wcześniaka. Inwestorami w spółce są PlayWay – producent i wydawca gier komputerowych notowany na GPW w Warszawie oraz Fundusz Stabilnego Rozwoju. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here