Naga MarketsMovie Games - logoBrave Lamb Studio, wchodzący w skład Grupy Movie Games producent gier w segmencie Indie Premium, rozpoczął 9 listopada br. ofertę publiczną akcji serii B. Spółka Tovildo Investments S.A. skupiająca studio planuje wyemitować akcje o łącznej wartości prawie 1,3 mln zł. Środki pozyskane z emisji zostaną przeznaczone na rozwój projektu Field Hospital, którego globalnym wydawcą będzie Movie Games. Deklaracje nabycia akcji mogą być składane do 20 listopada br.

Brave Lamb Studio rozpoczął 9 listopada br. ofertę publiczną akcji serii B

Brave Lamb Studio to team składający się z 14 najlepszych specjalistów z branży gamedev, pracujących wcześniej m.in. dla takich firm jak Techland. Głównym producentem gry jest Michał Dziwniel, działający w branży od 2010 roku. Członkowie studia mieli okazję współtworzyć takie gry jak Dying Light 2, Sniper: Ghost Warrior 2, Outriders, czy Pure Farming 2018. Aktualnie deweloperzy pracują nad swoją najnowszą produkcją – Field Hospital. W ramach rozgrywki gracz będzie zarządzał przyfrontowym szpitalem polowym podczas I wojny Światowej. Zadaniem gracza będzie m.in. podejmowanie trudnych moralnych decyzji od których będzie zależało życie i śmierć pojedynczych żołnierzy, utrzymywanie obrony szpitala polowego oraz budowanie jego struktury, przy jednoczesnej, coraz trudniejszej walce o zasoby. Będzie to pierwsza produkcja next-genowa w portfolio Studia.

Te artykuły również Cię zainteresują

– Dzięki środkom pozyskanym w ramach oferty publicznej planujemy zrealizować najważniejsze prace nad grą Field Hospital. Widzimy w niej bardzo duży potencjał. Chcemy aby nie była to zwykła gra komputerowa, a głębokie przeżycie emocjonalne związane z największym i często nie dotykanym w świecie mediów elektronicznych dramatem w dziejach ludzkości, pierwszą wojną światową. Mamy już za sobą roczny okres preprodukcji, a w przyszłym roku zamierzamy opracować wersję Alpha. Gra będzie dostępna w czwartym kwartale 2022 roku – komentuje Michał Dziwniel, główny producent Studia Brave Lamb Studio. – W skład naszego teamu wchodzą specjaliści, którzy pracowali przy topowych polskich produkcjach. Sam pełniłem funkcję Głównego Producenta podczas prac nad Pure Farming 2018, której premiera okazała się dużym sukcesem. Jestem przekonany, że Field Hospital zmultiplikuje ten sukces, a środki pozyskane od inwestorów nam w tym pomogą – dodaje.

Środki pozyskane z emisji zostaną przeznaczone na wynagrodzenia dla członków zespołu, sprzęt, oprogramowanie oraz bieżące koszty funkcjonowania studia odpowiedzialnego za produkcję gry. 29,7 procent akcji Tovildo Investment posiada Movie Games, który został również globalnym wydawcą Field Hospital. Zgodnie z harmonogramem prac nad projektem gra ma się ukazać na platformy PC, PS5, konsole z rodziny Xbox Series  w IV kwartale 2022 roku. Twórcy gry szacują, że gra osiągnie sprzedaż na poziomie kilkuset tysięcy sztuk w pierwszych 24 miesiącach po premierze.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCyfrowy Polsat oczekuje stabilnego poziomu EBITDA w całym 2020 r.
Następny artykułKurs dolara będzie spadał w 2021 i 2022 roku! 3 powody deprecjacji USD
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here