Naga Markets

Motorola Solutions prezentuje nowy pakiet bezpieczeństwa Avigilon. Wprowadza Avigilon Alta Cloud i Avigilon Unity On-PremiseMotorola Solutions (NYSE: MSI) ogłosiła wprowadzenie nowego pakietu bezpieczeństwa Avigilon, który zapewnia bezpieczne, skalowalne i elastyczne zabezpieczenia wideo oraz kontrolę dostępu dla organizacji o różnych wielkościach na całym świecie. Pakiet bezpieczeństwa Avigilon obejmuje natywne rozwiązania chmurowe Avigilon Alta i lokalne rozwiązania Avigilon Unity, z których każde obsługiwane jest przez zaawansowaną analitykę i zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikom bezproblemową obsługę.

Motorola Solutions stawia na bezpieczeństwo

Avigilon jest zwieńczeniem działalności firmy Motorola Solutions w zakresie zabezpieczeń wideo i kontroli dostępu, która rozwijała się dzięki strategicznym przejęciom w ciągu ostatnich pięciu lat, osiągając ponad 1,5 miliarda dolarów rocznej sprzedaży (2022). Uruchomienie nowego pakietu bezpieczeństwa Avigilon oznacza integrację technologii trzech przejęć – Avigilon (2018), Openpath (2021) i Ava Security (2022) – w celu stworzenia jednej z najbardziej rozbudowanych platform bezpieczeństwa fizycznego dostępnych obecnie na rynku, zmodernizowanej marki Avigilon.– Pojedynczo, Avigilon, Ava Security i Openpath, oferują doskonałość w swoich dziedzinach; razem są wykładniczo potężniejsze — powiedział John Kedzierski, starszy wiceprezes ds. bezpieczeństwa wideo i kontroli dostępu w firmie Motorola Solutions. Nowy pakiet zabezpieczeń

– Avigilon udostępnia firmom dowolnej wielkości fizyczne zabezpieczenia klasy korporacyjnej, oferując modułowe warstwy zabezpieczeń, które można dostosowywać w celu ochrony przed rosnącą liczbą i złożonym charakterem zagrożeń na całym świecie. Wypełnia krytyczną lukę na dzisiejszym rynku, łącząc niezbędne możliwości, aby pomóc chronić ludzi, mienie i aktywa.

Kamery wideo firmy Motorola Solutions umożliwiają klientom zachowanie zgodności
z ustawą NationalDefenseAuthorizationAct (NDAA), ust. 889 i podkreśla stałe zaangażowanie firmy Motorola Solutions w rozwój technologii, które chronią krajowe sieci i łańcuchy dostaw przed sprzętem zagrażającym bezpieczeństwu narodowemu.

Avigilon Alta to kompletny pakiet bezpieczeństwa działający w chmurze, który łączy
w sobie możliwości wideo firmy Ava Security i rozwiązania kontroli dostępu Openpath. Wymaga on tylko kamer, kontrolerów i czytników kontroli dostępu, wykorzystując infrastrukturę chmurową zarządzaną przez firmę Motorola Solutions. Avigilon Unity to pakiet bezpieczeństwa on-premise, który posiada wszystkie cechy oryginalnej oferty Avigilon, w tym Avigilon Control Center, AvigilonCloud Services i Access Control Manager. Jest on zaprojektowany dla przedsiębiorstw, które chcą zarządzać własnymi systemami.

Funkcje Avigilon Alta i Avigilon Unity:

  • Skalowalne, elastyczne rozwiązania na dziś i na przyszłość. Pakiet zabezpieczeń Avigilon można skalować wraz z rozwojem firmy, umożliwiając organizacjom uwzględnienie wielu witryn, kamer i lokalizacji, które można obsługiwać z dowolnego miejsca za pośrednictwem przeglądarki lub urządzenia mobilnego.
  • Kompleksowa technologia zabezpieczeń zapewniająca pełną świadomość sytuacyjną. Pakiet bezpieczeństwa Avigilon centralizuje zabezpieczenia wideo, kontrolę dostępu, analitykę i zarządzanie decyzjami w jednej, łatwej w użyciu platformie.
  • Zaawansowana sztuczna inteligencja (AI) do proaktywnych alertów bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym. Pakiet bezpieczeństwa Avigilon pomaga sprawić, że oglądanie wideo na żywo stanie się przestarzałe dzięki analityce opartej na sztucznej inteligencji. Automatyczne alerty są wysyłane do operatorów zabezpieczeń, którzy mogą uzyskiwać dostęp do platformy z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu, aby uzyskać natychmiastowy wgląd w zagrożenie.

Pakiety bezpieczeństwa Avigilon Alta i Avigilon Unity będą prezentowane na targach ISC West, od 29 do 31 marca w Las Vegas, na stoisku #14059.

AVA Trade

Redakcja poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułIle kosztuje funt 16.03.2023? Kurs funta do złotego (GBP/PLN) w czwartek
Następny artykułBank Szwajcarii uratuje Credit Suisse. SNB pożyczy gigantowi 54 mld dol.
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here