Naga MarketsMostostal Zabrze negocjuje duży kontrakt na podwykonawstwoMostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego (spółka zależna Mostostalu Zabrze) dokonała uzgodnień z przedstawicielami potencjalnego kontrahenta zagranicznego w sprawie złożonej oferty dotyczącej udziału spółki w charakterze podwykonawcy w realizacji kontraktu na rozbudowę obiektu w Polsce, podał Mostostal. Wartość prac, która miałaby zostać zrealizowana w okresie około 3 lat wynosi ponad 60% wartości przychodów grupy za 2019 r.

Mostostal Zabrze dokonał uzgodnień z przedstawicielami potencjalnego kontrahenta zagranicznego

“Uzgodnienia dotyczyły zakresu prac do wykonania, ich wartości oraz ogólnych warunków umowy o podwykonawstwo. Wartość prac, która miałaby zostać zrealizowana w okresie około 3 lat wynosi ponad 60% wartości przychodów grupy kapitałowej emitenta za rok 2019. W przypadku zaakceptowania uzgodnień przez kierownictwo potencjalnego kontrahenta strony planują podpisanie w styczniu br. ‘listu intencyjnego’ lub ‘listu o akceptacji’ przez osoby uprawnione do reprezentacji stron” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka uznała fakt dokonania powyższych uzgodnień za informację poufną ze względu na poziom zaawansowania rozmów negocjacyjnych oraz wartość negocjowanej oferty, dodano.

Mostostal Zabrze realizuje inwestycje budowlane dla przemysłu petrochemicznego i chemicznego, hutniczego, motoryzacyjnego, energetyki, budownictwa związanego z ochroną środowiska, obiektami użyteczności publicznej oraz infrastrukturą komunikacyjną. Produkuje i zajmuje się montażem konstrukcji stalowych oraz wykonuje specjalistyczne prace montażowe w sektorze energetycznym. W 2019 r. miał 601,4 mln zł skonsolidowanych przychodów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here