Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Działalność Mostostalu Zabrze obejmuje kompleksowe wykonawstwo obiektów oraz podwykonawstwo robót specjalistycznych dla branży przemysłowej, energetycznej, obiektów ochrony środowiska, użyteczności publicznej oraz obiektów mostowych.

mostostal zabrze

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka odnotowała wczoraj trzecią z rzędu, bardzo mocną sesję przy wysokich obrotach. Od początku miesiąca wzrosty sięgają już 27%. Podczas poniedziałkowej sesji doszło do pokonania poziomu wierzchołka z listopada ubiegłego roku a także linii trendu spadkowego. Duża dynamika wzrostów i wysoki wolumen wskazują na duże szanse kontynuacji wzrostów. Obecną przeszkodą jest strefa oporu. Aby ją pokonać potrzebne jest wybicie ponad 1,68 zł. Jeżeli uda się tego dokonać, otworzy się przestrzeń przynajmniej do 2,20 zł, a być może nawet na poprzedni szczyt w rejonie 2,40 zł.

Grupa jest największym producentem węgla koksowego i wiodącym producentem koksu w Unii Europejskiej pod względem wielkości produkcji.

jsw

5% wzrosty to osiągnięcie popytu podczas pierwszej sesji nowego tygodnia. Tym samym poprawione zostało maksimum odbicia rozpoczętego na początku roku. Mimo, że nie udało się utrzymać ceny zamknięcia powyżej poprzedniego maksimum, to jednak wyraźnie wzrostową sesję należy zaliczyć jako sukces kupujących. Analiza wolumenu w trakcie wybijania długoterminowej linii trendu spadkowego wgląda pozytywnie. Na ruch wzrostowy składają się dwa mocne impulsy, które powstawały przy wyższych obrotach. W najbliższym czasie kurs powinien testować opór w rejonie 14 zł. W tym miejscu wzrosty osiągną wielkość poprzedniej korekty wzrostowej. Nadchodzące tygodnie powinny więc być decydujące dla dalszych losów spółki. Poprzednia analiza została wykonana 15 lutego.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here