Naga MarketsDziałalność Mostostalu Zabrze obejmuje kompleksowe wykonawstwo obiektów oraz podwykonawstwo robót specjalistycznych dla branży przemysłowej, energetycznej, obiektów ochrony środowiska, użyteczności publicznej oraz obiektów mostowych.

mostostal zabrze mnNa wykresie miesięcznym widać, początki trendu wzrostowego, który został potwierdzony pokonaniem linii trendu spadkowego oraz wybiciem ostatniego szczytu poprzedniego trendu (zaznaczona strefa wsparcia). Poziom ten następnie był kilkukrotnie testowany co widać poprzez kilka świec z długimi cieniami u dołu, aż w końcu nadeszło większe odbicie od tego poziomu.
mostostal zabrze w1

Na wykresie tygodniowym warto zwrócić uwagę na wzrostowy układ coraz wyżej położonych dołków, wydaje się, że stoimy przed szansą wybicia dotychczasowego szczytu.

mostostal zabrze d1
Interwał dzienny to bardzo dynamiczne wzrosty w ostatnim czasie, powstałe na lekko podwyższonych obrotach. Kurs znajduje się w strefie oporu w postaci poprzedniego szczytu. Pierwsza próba sforsowania tej bariery zakończyła się lekką korektą z oznaczoną świeca pin bar. Oznacza to tyle, że po lekkim spadku znaleźli się chętni na kupno akcji stąd kształt tej świecy. Wygląda na to, że są szanse na wybicie nowego szczytu, choć być może przyjdzie trochę na to poczekać.

Wspomóż nas! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski pod artykułem.

Ponieważ cały portal jest dostępny dla czytelników za darmo, zarabiamy tylko na ruchu. Możesz nas wesprzeć i nic Cię to nie będzie kosztowało. Zapraszamy do polubienia naszego fanpage’a, wpisania adresu e-mail w newsletter (pomarańczowa strzałka u góry) oraz subskrypcji konta Youtube.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

invest

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here