Naga MarketsDziałalność Mostostalu Zabrze obejmuje kompleksowe wykonawstwo obiektów oraz podwykonawstwo robót specjalistycznych dla branży przemysłowej, energetycznej, obiektów ochrony środowiska, użyteczności publicznej oraz obiektów mostowych.

mostostal zabrze w1

Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres z tygodniowym interwałem czasowym pokazuje, że od 9 lat mamy do czynienia z głównym trendem spadkowym. W jego ramach mieszczą się mniejsze ruchy, takie jak wzrosty trwające od września 2012 roku do maja 2015 roku. Patrząc z szerszej perspektywy widać, że wzrosty te miały podobny zasięg jak wcześniejsza, równie duża korekta. Od tego czasu cena powróciła do spadków, a kluczowym obecnie wsparciem są okolice 1,10 zł. Pod koniec stycznia nastąpiło dynamiczne odbicie ale aktualnie kurs znowu oscyluje w rejonie wsparcia. Przed nami albo kolejne odbicie w górę, albo też po ewentualnym przełamaniu – spadki nawet na poziom ostatniego dołka w okolicy 0,80 zł.

mostostal zabrze d1

Jakbym analizował wykres dzienny kilka dni wcześniej, napisałbym że swego rodzaju pozytywnym sygnałem byłoby wyjście ponad 1,25 zł czyli lokalny opór. Stało się to wczoraj i co ważne, przy udziale całkiem przyzwoitego wolumenu. Wydaje się więc, że mamy odpowiedź na pytanie jak cena zareaguje na kluczowym wsparciu. Prawdopodobnie zaczyna się odbicie w górę. Pytania bez odpowiedzi to oczywiście to jak długo będzie trwać i jak wysoko cena wzrośnie. Wydaje się, że pierwszym znaczącym oporem może być okolica 1,37 – 1,40 zł.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 07.07.2016
Następny artykułEURPLN – powrót do 4.41?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here