Naga Markets

mostostalMostostal Zabrze miał 277,9 mln zł skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży i 4,4 mln zł zysku netto w I połowie 2020 r., podała spółka, prezentując szacunkowe dane.

Mostostal Zabrze wstępnie podsumowuje wypracowane przez siebie wyniki w pierwszym półroczu

“Zarząd Mostostal Zabrze przekazuje do wiadomości publicznej szacunkowe skonsolidowane wyniki finansowe za I półrocze 2020 roku:– przychody ze sprzedaży 277,9 mln zł,

– wynik z działalności operacyjnej 12,3 mln zł,

– wynik brutto 7,7 mln zł,

– wynik netto 4,4 mln zł” – czytamy w komunikacie.

Aktualna wartość backlogu grupy tj. wartość zakontraktowanych robót do zrealizowania w kolejnych okresach wzrosła do 620,1 mln zł, natomiast szacowana wartość kontraktów do podpisania w oparciu o aktualne oferty wynosi 228,9 mln zł, co łącznie stanowi 849 mln zł, podano także.

Spółka zastrzegła, że powyższe wstępne wyniki finansowe mają charakter szacunkowy, a publikacja raportu za I półrocze 2020 rok nastąpi 10 września 2020 r.

NED

Mostostal Zabrze realizuje inwestycje budowlane dla przemysłu petrochemicznego i chemicznego, hutniczego, motoryzacyjnego, energetyki, budownictwa związanego z ochroną środowiska, obiektami użyteczności publicznej oraz infrastrukturą komunikacyjną. Produkuje i zajmuje się montażem konstrukcji stalowych oraz wykonuje specjalistyczne prace montażowe w sektorze energetycznym. W 2019 r. miał 601,4 mln zł skonsolidowanych przychodów.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here