Naga MarketsMostostal Zabrze ma list intencyjny z Posco E&C ws. prac na ok. 400 mln zł nettoMostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego podpisał list intencyjny z Posco E&C ws. ‘Rozbudowa i modernizacja Zakładu Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalnych przy ul. Zabranieckiej 2, w dzielnicy Targówek m. st. Warszawy” za ok 4 mln zł netto, podał Mostostal Zabrze.

Mostostal Zabrze z nowym listem intencyjnym

“Wartość prac do zrealizowania w okresie około 3 lat, objęta listem intencyjnym, wynosi ok. 400 mln zł netto” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
O zawarciu umowy spółka poinformuje odrębnym raportem bieżącym, podano również.

Mostostal Zabrze podkreśla, że grupa “z sukcesem współpracowała” w minionych latach z Posco E&C przy budowie spalarni odpadów w Krakowie (dotychczas największej w Polsce) oraz z innymi firmami koreańskimi realizującymi duże projekty przemysłowe w Polsce.

Kilka dni wcześniej spółka informowała, że Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego (spółka zależna Mostostalu Zabrze) dokonała uzgodnień z przedstawicielami potencjalnego kontrahenta zagranicznego w sprawie złożonej oferty dotyczącej udziału spółki w charakterze podwykonawcy w realizacji kontraktu na rozbudowę obiektu w Polsce. Wartość prac, która miałaby zostać zrealizowana w okresie około 3 lat wynosi ponad 60% wartości przychodów grupy za 2019 r.

Mostostal Zabrze realizuje inwestycje budowlane dla przemysłu petrochemicznego i chemicznego, hutniczego, motoryzacyjnego, energetyki, budownictwa związanego z ochroną środowiska, obiektami użyteczności publicznej oraz infrastrukturą komunikacyjną. Produkuje i zajmuje się montażem konstrukcji stalowych oraz wykonuje specjalistyczne prace montażowe w sektorze energetycznym. W 2019 r. miał 601,4 mln zł skonsolidowanych przychodów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here