Naga MarketsMostostal Warszawa to jedna z największych firm budowlanych w Polsce, świadcząca pełen zakres usług w tej branży (budowa wielkokubaturowych obiektów przemysłowych, mostów, dróg, zakładów przemysłowych, infrastruktury, budynków użyteczności publicznej).


Obejmują one generalne wykonawstwo inwestycji oraz realizację projektów pod klucz dla partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1994 roku spółka buduje grupę kapitałową, która skupia już kilkanaście firm projektowych i wykonawczych. Strategicznym większościowym udziałowcem jest hiszpańska grupa budowlana Acciona.

Te artykuły również Cię zainteresują
Analiza tehcniczna Mostostal Warszawa – interwał tygodniowy

mostostal-wawa-w1Spółka znajduje się od maja 2013 roku w długoterminowym trendzie wzrostowym. Pomimo tego po osiągnięciu w II kwartale 2016 roku silnego oporu zlokalizowanego na poziomie 16.00 – 16.40 zł, spółka weszła w silną korektę (czy też średnioterminowy trend spadkowy).

W dalszej części 2016 roku kurs ustabilizował się w okolicy 9.80 zł – 10.00 zł. Poziom ten stanowi obecnie znaczące wsparcie. Nieznacznie niżej znajduje się też linia trendu wzrostowego (9.30 zł). Najbliższy opór to wspomniany wcześniej poziom 16.00 – 16.40 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here