Naga Markets




W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Mostostal Warszawa to jedna z większych obecnie firm budowlanych w Polsce. Działa w segmencie budownictwa ogólnego, przemysłowego, inżynierskiego, ochrony środowiska oraz infrastruktury drogowej, głównie na rynku krajowym.

mostostal

Spółka wzrosła podczas ostatniej sesji ubiegłego tygodnia o ponad 15% przy bardzo wysokich obrotach. Spełniły się tym samy nasze analizy, prognozujące wzrosty przynajmniej do 8 zł. W piątek nastąpiło wybicie nie tylko górnej krawędzi kanału wzrostowego, ale także kluczowego oporu, łączącego dwa poprzednie maksima. Tym samym otwarta została droga do kolejnego poziomu przy 11,50 zł. Biorąc pod uwagę siłę impetu można zakładać, że w dłuższym terminie kurs sięgnie nawet 16,80 zł czyli szczytu ze stycznia 2013 roku. Patrząc na wykres historyczny to i tak są to bardzo niskie rejony, gdyż spółka była notowana nawet po 80 zł. O możliwości pojawienia się trendu wzrostowego informowaliśmy 10 lutego.



tokeneo

Holding jest największym dystrybutorem energii elektrycznej w kraju.

tauron

Ostatnie dwa dni minionego tygodnia były obroną bardzo ważnego wsparcia wynikającego z dołka z 3 marca ubiegłego roku, a wiec rocznych minimów. Ponadto była to dolna krawędź kanału spadkowego. Upadek tego miejsca miałby poważne konsekwencje tzn. kurs miałby otwartą drogę aż do okolic 4 zł. Aktualna obrona jest sygnałem do odreagowania, którego pierwszym celem będzie 4,80 zł. Niedaleko przebiega linia bessy. Wyłamanie tych dwóch barier otworzy przestrzeń do górnej krawędzi kanału, a więc okolic 5,20 zł. Wcześniej analizowaliśmy spółkę 23 lutego.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.



tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAUD/NZD – na granicy oporu
Następny artykułMakroekonomiczny rozkład jazdy na ten tydzień – poranny komentarz makro
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here