Naga MarketsMostostal Warszawa to jedna z większych obecnie firm budowlanych w Polsce. Działa w segmencie budownictwa ogólnego, przemysłowego, inżynierskiego, ochrony środowiska oraz infrastruktury drogowej, głównie na rynku krajowym.

Wykres w skali miesięcznej obejmujący całą historię notowań wskazuje na ważny opór w rejonie 16 zł. Nic więc dziwnego, że kolejny raz wzrosty zatrzymały się w tych okolicach. Obecnie trwa więc korekta, której końca można upatrywać przy wsparciu okolic 9-10 zł.

Dokładnie to samo widoczne jest na wykresie dziennym. Cena spada w kierunku strefy wsparcia okolic 9-10 zł. Dobrą wiadomością jest to, że spadki od połowy kwietnia odbywają się przy bardzo niskich obrotach, co może wskazywać, że jest to korekta w szerszym trendzie. Korekta na całym parkiecie sprzyja kontynuacji spadków, tym bardziej, że nie widać oznak końca korekty na akcjach Mostostalu, gdzie każdy kolejny wierzchołek pojawia się na coraz niższym poziomie. Zejście poniżej 11,21 zł powinno oznaczać kontynuację spadków do wspomnianego wsparcia.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

 

 

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here