Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Mostostal Warszawa to jedna z większych obecnie firm budowlanych w Polsce. Działa w segmencie budownictwa ogólnego, przemysłowego, inżynierskiego, ochrony środowiska oraz infrastruktury drogowej, głównie na rynku krajowym.

mostostal

Pierwsza sesja nowego tygodnia przyniosła niemal 10% wzrosty i był to najlepszy dzień od połowy sierpnia czyli od momentu rozpoczęcia korekty. Co ważne mocna reakcja popytu ma miejsca na ważnym wsparciu okolic 12 zł jakie wyznacza m.in. poprzedni szczyt. Z trendem wzrostowym mamy do czynienia już od dłuższego czasu, więc takie sygnały należy traktować jako potencjalnie kończące korektę. Jeżeli tak będzie to pierwszy cel to oczywiście powrót do maksimów czyli 17 zł. Ostatnio o wzrostach pisaliśmy 21 maja po bardzo podobnej sesji.

[pullquote]Zarabiaj na spadkach i wzrostach notowań polskich spółek dzięki brokerowi HFT Brokers[/pullquote]

IndygoTech Minerals inwestuje w innowacyjne przemysłowe projekty technologiczne o bardzo wysokim potencjale wzrostu i trwałych przewagach konkurencyjnych, będące równocześnie w stosunkowo wczesnym stadium rozwoju, skoncentrowane na branży ceramicznej i służące wzrostowi efektywności energetycznej.

indygo

Ponad 17% wzrosty na bardzo wysokich obrotach umiejscowiły spółkę na czele najmocniej zyskujących. Kluczowe jest wybicie maksimum z 23 września co w praktyce potwierdza istnienie trendu wzrostowego i otwiera drogę na poziom ostatnich szczytów. Dynamika wzrostów zaczyna przypominać tę z marca, a to dobrze wróży na kolejne sesje. Ostatnio wydana rekomendacja zakłada cenę docelową na poziomie 2,15 zł, to oznaczałoby jeszcze podwojenie obecnej ceny.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here