Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Mostostal Warszawa to jedna z większych obecnie firm budowlanych w Polsce. Działa w segmencie budownictwa ogólnego, przemysłowego, inżynierskiego, ochrony środowiska oraz infrastruktury drogowej, głównie na rynku krajowym.

Te artykuły również Cię zainteresują
mostostal

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zyskała podczas wczorajszej sesji niemal 3% przy nieco wyższych obrotach niż średnia od początku nowego roku. Kurs rośnie już od czterech tygodni, a w obecnym wzrosty sięgają już 10%. Wydaje się więc, że odbicie od wsparcia zaczyna nabierać tempa, a warto pamiętać, że mamy tu do czynienia z długoterminowym trendem wzrostowym. Obecnie testowana jest linia korekty poprowadzona po ostatnich wierzchołkach. Jej wybicie powinno potwierdzić siłę kupujących i oznaczać powrót na poziom dotychczasowego maksimum panującego trendu.

Spółka jest wiodącym wykonawcą i dostawcą aparatury rozdzielczej średnich i niskich napięć, jak również stacji i systemów elektroenergetycznych. Firma brała udział w budowie niemal wszystkich polskich elektrowni i elektrociepłowni oraz wielu na świecie.

elbudowa

Także coraz lepiej wygląda wykres spółki Elbudowa, która wczoraj rosła o 2%, minimalnie podwyższając zasięg trwającego odbicia. Jak na razie reakcja popytu przy wsparciu okolic 110 zł wygląda całkiem nieźle. Warto zauważyć, że mocne wybicie obecnego poziomu czyli oporu w rejonie 124 zł powinno oznaczać kontynuację wzrostów z kolejnym celem przy 140 zł. Już wcześniej spadki wyhamowały i wybita została linia korekty. Możliwe więc, że odbicie przerodzi się w trwalszy ruch wzrostowy.

invest

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here