Naga MarketsMostostal Warszawa to jedna z większych obecnie firm budowlanych w Polsce. Działa w segmencie budownictwa ogólnego, przemysłowego, inżynierskiego, ochrony środowiska oraz infrastruktury drogowej, głównie na rynku krajowym.

mostostal-w1

Długotrwały trend wzrostowy na wykresie tygodniowym ostatnio nieco osłabł i cena porusza się bokiem miedzy wsparciem okolic 10 zł, a oporem 16,50 – 17,00 zł. Od maja mamy do czynienia ze spadkami. Wsparcie jednak dwukrotnie zostało wybronione, a obecnie pojawiają się perspektywy na zainicjowanie odbicia w górę.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

mostostal-d1

Aktualnie cena oscyluje przy linii trendu łączącej dwa poprzednie dołki oraz przy kluczowym wsparciu okolic 10 zł. Impet spadków już nie wygląda tak gwałtownie jak w poprzednich miesiącach. Wczoraj doszło do mocniejszych wzrostów, podpartych większymi obrotami. Poważnie naruszona została linia poprowadzona po dwóch ostatnich wierzchołkach. Takie wybicie powinno oznaczać wzrosty przynajmniej w rejon lokalnego oporu okolic 13 – 13,50 zł.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here