Naga MarketsMostostal Warszawa to jedna z większych obecnie firm budowlanych w Polsce. Działa w segmencie budownictwa ogólnego, przemysłowego, inżynierskiego, ochrony środowiska oraz infrastruktury drogowej, głównie na rynku krajowym.

mostsostalw w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy przedstawia trend wzrostowy trwający od maja 2013 roku. Ostatnio miała miejsce kilkumiesięczna korekta, która nie była jednak zbyt gwałtowna i zatrzymała się w kluczowym miejscu jakim jest wsparcie wynikające m.in. z poziomu poprzedniego wierzchołka. Silne odbicie w górę w tym rejonie wskazuje na to, że nadal popyt rozdaje karty i cena powinna teraz rosnąć przynajmniej na poziom poprzedniego szczytu czyli 17 zł. W tym rejonie mamy bardzo ważny opór, a jego wybicie powinno oznaczać dalsze wzrosty z celem w rejonie 23 zł. Na dzień dzisiejszy nie można jednak prognozować wzrostu powyżej 17 zł, decydujące będzie zachowanie ceny w tym rejonie, choć zarówno trend jak i jego dynamika przemawiają raczej na korzyść kupujących.

mostsostalw d1

Na wykresie dziennym można zauważyć, że doszło do wybicia linii korekty w ubiegły piątek. Miało to miejsce przy nieco wyższych obrotach co także wspiera stronę popytową. Kurs powinien teraz rosnąć w stronę poprzedniego wierzchołka czyli 15,45 zł, który może stanowić lokalny opór. Wydaje się jednak, że poziom ten nie powinien zatrzymać na dłużej wzrostów i cena niebawem może osiągnąć poziom dotychczasowego maksimum trendu.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

invest

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here