Naga MarketsPortal Comparic.pl wraz ze wsparciem partnera AXI Trader organzuje pierwszą konferencję online trzy sposoby na trading“. 14 marca, w sobotnie przedpołudnie wystąpią Grzegorz Moskwa, Mariusz Maciej Drozdowski i Maksymilian Bączkowski. Każdy z wymienionych prezenterów przedstawi swój pomysł na trading, poruszając często pomijane aspekty swojej metodologii. Nie musisz jechać na drugi koniec Polski, aby wraz z innymi traderami wysłuchać trzech cenionych głosów polskiej sceny tradingu.


3 sposoby na trading – dołącz do konferencji online organizowanej przez Comparic.pl.

Agenda konferencji wygląda następująco:

10:00 – Grzegorz Moskwa – “Strategia Ichimoku na wysokich interwałach”

Pomimo, że polscy inwestorzy od dawna dysponują książkami Hosody, to techniki analiz świec tygodniowych nadal są bardzo słabo znane i rzadko używane. W trakcie wykładu Grzegorz Moskwa skupi się na pomijanych często aspektach analizy Ichimoku w ujęciu długoterminowym, poruszając m.in. również mało popularny temat nogi Kyushu.

AXI Trader
Handluj najbardziej popularnymi CFD na kryptowaluty.
WYPRÓBUJ

11:20 – Mariusz Maciej Drozdowski – “Czy wykres ceny to uporządkowany chaos?”

Czy można opisać rynek i ruch ceny w sposób uporządkowany i powtarzalny? Co na to wpływa? Czy istnieją schematy działające na wszystkich rynkach? Jak podejść do wyszukiwania oraz rozgrywania takich setupów? W jakich porach dnia najczęściej występują powtarzalne statystycznie schematy?

Jak samodzielnie wyszukać najlepsze dla siebie – uzależnione od pracy zawodowej i życia rodzinnego – powtarzalne setupy? Mariusz Drozdowski obiecał podzielić się kolejnym, niepublicznym schematem statystycznym, który rozgrywa na USDJPY i GBPUSD.

12:45 – Maksymilian Bączkowski – “Handel na punkty kierunkowe”

Handel intraday wymaga od inwestorów zdolności oznaczania newralgicznych miejsc na rynku, aby wejścia były jak najbardziej doprecyzowane. Choć nie liczy się tylko samo wejście, stanowi ono ponad połowę sukcesu i dobrze dobrane poziomy – znacznie podwyższają prawdopodobieństwo udanej transakcji. Poznaj proste sposoby wyznaczania punktów kierunkowych na rynku!

W trakcie tego webinaru dowiesz się m.in. czym są punkty kierunkowe dla handlu intraday? Jak je wyznaczać i jak na nie handlować? Czym podpierać się w systemie punktów kierunkowych?

Wszystkie spotkania odbędą się w ramach jednego pokoju webinarowego. Wystarczy, że zapiszesz się klikając w link poniżej:

BIORĘ UDZIAŁ W KONFERENCJI “3 SPOSOBY NA TRADING”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here