Naga MarketsPierwsza publiczna runda sprzedaży tokenu MOS zakończyła się sukcesem. W zaledwie minutę od startu inwestorzy wykupili udziały o łącznej wartości 130 tys. dol., poinformowała platforma Mosaico w komunikacie prasowym.

Mosaico emituje własny token w formule ICO

Tokenizacja staje się coraz popularniejszą formą pozyskiwania kapitału. Platforma Mosaico na co dzień wspiera przedsiębiorców w dążeniu do społecznościowego finansowania ich projektów na blockchainie, dostarczając im zarówno niezbędną technologię, jak i wsparcie biznesowe.– W ciągu swojej dwuletniej działalności w Mosaico daliśmy się poznać inwestorom jako platforma podejmująca się tokenizacji biznesów działających w przeróżnych branżach. W swoim portfolio mamy między innymi tokenizację słynnego projektu Beczek Palikota, który łączy tradycję produkcji rzemieślniczych alkoholi w tenczyńskim browarze z nowoczesnym finansowaniem na blockchainie, czy budowę farm fotowoltaicznych Copernica – komentuje Rahim Blak, współtwórca projektu.

Eksperci Mosaico posiadający wiedzę i doświadczenie zbudowane na przygotowywaniu ponad 30 projektów tokenizacji, wychodzą teraz do entuzjastów inwestycji na blockchainie ze swoim własnym projektem wykorzystującym zdecentralizowane finanse. W sierpniu ruszyła prywatna sprzedaż tokena MOS, który łączy w sobie korzyści ze wszystkich projektów tokenizowanych na platformie Mosaico. Bardzo szybko, bo w zaledwie dwa tygodnie udało się pozyskać pierwsze 127 tys. dol.

Korzyści płynące z tokena MOS, w tym możliwość jednoczesnego zarabiania na wszystkich projektach platformy, szybko zostały docenione przez społeczność inwestorów. Do tego stopnia, że w fazie pre-sale udało się  pobić nowy rekord platformy: cała pula tokenów przeznaczona do sprzedaży o łącznej wartości 127 tys. dol. została wyprzedana w zaledwie 4 minuty od startu.

– Zainteresowanie inwestycją cały czas wzrasta i na jego fali, właśnie udało się zamknąć pierwszą publiczną rundę sprzedaży, w której to do wyścigu po tokeny MOS włączyli się też zagraniczni inwestorzy. Z ich zaangażowaniem udało się zebrać 130 tys. dol. w zaledwie jedną minutę. Tym samym rekord ustanowiony przez rundę pre-sale niespełna trzy tygodnie wcześniej, został pobity – podsumowuje Blak.

Sprawdź projekt na https://mosaico.ai/icomosaico/pl i zacznij inwestować.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here