Naga MarketsGrupa Morizon Property w wydanym dziś raporcie finansowym obejmującym wstępne orientacyjne dane, wykazuje, że skonsolidowane przychody netto ze sprzedaży w sierpniu br. wyniosły 2,35 mln zł i były wyższe o 37,43% r/r. To zasługa dobrych zmian w spółce i rozszerzenia oferty działalności. 


Bardzo dobre wyniki spółki komentuje prezes, Jarosław Święcicki: “Po rekordowym lipcu odnotowaliśmy bardzo dobre dane sprzedażowe w sierpniu. Szczególnie cieszy fakt, iż już czwarty miesiąc z rzędu utrzymujemy roczną dynamikę wzrostu na poziomie co najmniej 30%. To zasługa dobrych zmian i rozszerzenia oferty w obu segmentach działalności

Jak spółka podaje w raporcie, grupa kontynuuje testy platformy internetowej dystrybucji kredytów hipotecznych oraz rozpoczyna kampanię promocyjną serwisu Morizon. We wrześniu i październiku Grupa przeprowadzi kolejne działania wzmacniające rozpoznawalność serwisu Morizon.pl oraz akwizycję nowych użytkowników. Kampania promocyjna zostanie przeprowadzona m.in. na Facebooku i YouTube oraz w największych portalach: WP, Gazecie, Interii i Onecie.

W połowie sierpnia MZN Property zrealizował kolejny kamień milowy w budowie OneStopShop dla rynku nieruchomości i finansów, przeprowadzając soft-launch eksperta online – systemu internetowej dystrybucji kredytów hipotecznych. Oficjalne uruchomienie eksperta online planowane jest na przełomie III i IV kwartału” – czytamy w raporcie.

Sytuacja na wykresie

Wykres spółki w ostatnim czasie stosunkowo mocno się przecenia, obniżając kurs akcji od kwietnia tego roku o ponad 37 procent do poziomu 1,36 zł za akcję. Poziom ten stanowi ważny z punktu widzenia możliwego odbicia – punkt wsparcia. Póki co, spółka reaguje na poziom klasycznie odrabiając część strat, jednak poziom oporowy dla całości układu znajduje się dopiero na poziomie 1,70 / 1,80 zł. Dobre dane spółki i wciąż rozszerzana oferta grupy daje nadzieję na ponowne wyjście powyżej oporów – jeśli tylko inwestorzy równie optymistycznie co spółka spojrzą na dalsze plany podmiotu.

Morizon Property (MZN) – wykres D1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułmCoin – pierwsza kryptowaluta działające bez Internetu
Następny artykułBowim z zyskiem 7,42 mln zł netto w I poł. 2018 r.
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here