Naga MarketsMorgan-Stanley-logoW tym tygodniu do prowadzonego przeze mnie portfela Morgan Stanley trafiła krótka pozycja na EURGBP. Po tym jak pod koniec kwietnia nastąpiło wybicie dołem z wyraźnego kanału wzrostowego wykształconego w tym roku początek maja przyniósł lekką korektę. Jak się okazała na chwilę obecną korekta ta zatrzymała się w strefie 50%-61,8% zniesienia fibo poprzedzającego ją ruchu spadkowego. W tych samych okolicach znajduje się również istotny opór wynikający linii wsparcia ostatniego kanały wzrostowego.

Jeżeli wspomniana strefa oporu nie zostanie pokonana to powinniśmy doczekać się pogłębienia spadków, gdzie wyraźnym sygnałem do szybszej drogi na południe będzie pokonanie poziomu ostatniego minimum tj. 0,7735. Jeżeli jednak kurs wzrośnie powyżej psychologicznej granicy 0,8000 to powinniśmy zobaczyć atak nawet na 0,8150.

Chcesz zobaczyć jak sprawdzały się poprzednie rekomendacje Morgan Stanley sprawdź moje ostatnie tygodniowe podsumowanie (szczegóły).

W związku z powyższym Morgan Stanley rekomenduje otwieranie shortów po kursie 0,7881 ze SL równym 0,8000 licząc na spadki do 0,7600.EURGBP_20160506Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here