Naga MarketsMorgan-Stanley-logoW tym tygodniu Morgan Stanley uważa iż najciekawszym wykresem wśród par walutowych jest USDJPY, na której obecnie Morgan Stanley jest bykiem. Poniżej zaprezentowane są szczegółowe analizy różnych horyzontów czasowych.

Wykres 10-letni

Morgan Stanley uważa iż najbliższe wzrosty najprawdopodobniej ograniczą się do okolicy 125, a na koniec roku kurs powinien znaleźć się na poziomie 127. Kurs obecnie się znajduje w 5 fali dwóch formacji fall elliotta. Ruch przebijający szczyt 3-ciej fali – 121,85 powinien nastąpić w najbliższym czasie. Kurs od połowy 2012 roku porusza się w wyraźnym kanale wzrostowym – dodaje Morgan Stanley

USDJPY_201502231

Wykres 2-letni.

Kurs w ostatnich miesiącach dość często wykształcał formację trójkąta, która również można dostrzec w ostatnich tygodniach. Po okresie tworzenia coraz niższych szczytów i wyższych dołków występował dość szybki wzrost – dlatego Morgan Stanley również w tym horyzoncie jest bykiem.

USDJPY_201502232

Wykres 90-cio dniowy

W tym interwale widać iż kurs wo ostatnich dniach wybił się z formacji trójkąta i przetestował jego opór jako aktualne wsparcie. Fala 4-ta jest już kompletna i w związku z tym Morgan Stanley oczekuje wzrostów co najmniej powyżej 121,85 – szczytu z grudnia. Ruch poniżej 117,50 będzie sygnałem iż fala 4-ta nie jest jeszcze ukończona i tam najlepiej obecnie stawiać SL. Jednak Morgan Stanley oczekuje spadków dopiero po uformowaniu się 5-tej fali.

USDJPY_201502233Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here