Naga MarketsMorgan Stanley sprzedaje GBP/USD oraz AUD/USD

2 grudnia 2013

Morgan Stanley dodał dzisiaj dwie nowe pozycje do krótkoterminowego portfela opartego na strategii makro. Zostały one otwarte przez realizację zlecen oczekujących z piątku.

Jest to short na GBP/USD otwarty na poziomie 1.6400, ze stop lossem na 1.6500 i celem na 1.5760.

“Uważamy, że okolice 1.6400 są nadal świetnym miejscem do sprzedaży Kabla. Ostatnie dane z Wielkiej Brytanii z sektora detalicznego są rozczarowujące. Dlatego Funt powinien wkrótce przestać się umacniać. Do świeżej porcji sygnałów sprzedaży potrzeba przebicia 1.6260” – wyjaśnia bank.Morgan Stanley sprzedaje GBP/USD oraz AUD/USDMS sprzedał również AUD/USD z poziomu 0.9150 z SL na 0.9250 i celem na 0.8800.

“Każde odbicie w górę na AUD/USD jest dla nas okazją do sprzedaży. Dobre dane z Chin powodują tymczasowe umocnienie Dolara australijskiego, jednak długoterminowy trend jest wyraźnie spadkowy. Obecnie spodziewamy się testu obszaru w okolicach 0.9000, a następnie 0.8850 czyli minimum z sierpnia.Morgan Stanley sprzedaje GBP/USD oraz AUD/USD
Na podstawie: eFXnewsConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułS&P500 – formacja klina
Następny artykułRaport EUR/GBP – długoterminowy trend spadkowy
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here