Naga MarketsMorgan Stanley sprzedaje EUR/USD.

Morgan Stanley otworzył taktyczny short na EUR USD podyktowany względami makroekonomicznymi. Trade zawarty po cenie 1.3300 posiada SL na 1.3440 oraz target na 1.2700. Co ciekawe, pozycja ta jest bardzo podobna do tej z czerwca, kiedy to MS otworzył shorta po 1.3310 z celem na 1.2800. Zasadniczo wizja Morgan Stanley opiera się na spodziewanym zwijaniu QE we wrześniu.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Wierzymy, że aktualna bycza aura dla Dolara przeważy w średnim terminie, o ile Fed kontynuuje wspieranie rodzimej gospodarki, jednocześnie zmniejszając dostarczanie płynności, które było w większości użyte do finansowania zagranicznych ryzykownych aktywów. Spodziewamy się, że Stany Zjednoczone zwiększą swoją atrakcyjność inwestycyjną w dłuższym terminie…” – wyjaśnia MS.

Morgan Stanley sprzedaje EUR/USD.

Za niedźwiedzią postawą na Euro, zdaniem MS, przemawia gołębia polityka ECB, ryzyko wiążące się z niemieckimi wyborami, a także nadchodzące rozstrzygnięcie Niemieckiego Sądu Konstytucyjnego dotyczące OMT (link do artykułu >KLIK<).

Dolar po rajdzie z początku roku został dwukrotnie odrzucony z okolic szczytu roku 2012. To niestety kiepski znak dla byków, natomiast zagranie Morgan Stanley wpisuje się w scenariusz możliwej konsolidacji.

Morgan Stanley sprzedaje EUR/USD.

Jeśli interesuje Cię trading dużych graczy i chciałbyś mieć dostęp do rynku, wypróbuj konta ECN z rynkowym spreadem: LMAX, Armada Markets, BRE Forex ECN

Data: 08.08.2013Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here