Naga MarketsMorgan-Stanley-logoW dniu dzisiejszym do prowadzonego przeze mnie portfela Morgan Stanley trafiło 2 nowe pozycje na parach walutowych które jeszcze nigdy nie trafiły do mojego zestawienia. Pierwszą z nich jest AUDNOK, tutaj mamy starcie dwóch walut dość mocno powiązanych z surowcami, w przypadku dolara australijskiego są to kruszce natomiast w korona norweska jest powiązana z ropą naftową. W tym starciu według analityków Morgan Stanley w najbliższych dniach górą powinno być czarne złoto. Drugą jest EURTRY i tutaj MS uważa iż Europa będzie górą.

Chcesz zobaczyć jak sprawdzały się poprzednie rekomendacje Morgan Stanley sprawdź moje ostatnie tygodniowe podsumowanie (szczegóły).

AUDNOK short
Wejście 6,2300
SL 6,2950
TP 6,0800

Stosunek zysku do ryzyka 2,3. Po nieudanej próbie ataku na nowe tegoroczne maksima na przełomie marca i kwietnia kurs w ostatnich dniach wyraźnie zniżkuje co zwiększa prawdopodobieństwa do ataku na teroroczne minima w okolicy 6,0000.

AUDNOKEURTRY long
Wejście 3,2300
SL 3,2000
TP 3,3500

Stosunek zysku do ryzyka 4,0. W tym roku kurs oscyluje między 2,35 a 2,20-18. Obecnie właśnie odbił się od dolnej bandy więc w najbliższych dniach możemy spodziewać się powrotu kurus do tegorocznych maksimów.eurtryConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here