Naga MarketsAuthor: Randolph Croft
Creative Commons Attribution License

Zdaniem analityków Morgan Stanley transakcją tygodnia jest kupowanie USD/CAD przed posiedzeniem Banku Kanady w środę. Jak podaje MS:

„Ostre pogorszenie głównych danych o zatrudnieniu jest spójne z naszym poglądem, że Kanada nie jest w pozycji, w której mogłaby korzystać na ożywieniu w USA w sposób tak pełny, jak w poprzednich cyklach, biorąc pod uwagę ostatni spadek konkurencyjności. W rzeczywistości, słabość kanadyjskich wskaźników wyprzedzających wskazuje na mało pomyślny obraz kanadyjskiego zatrudnienia i CAD.Uważamy, że istnieje możliwość, iż gubernator BoC Poloz zignoruje obecną podwyższoną inflację przyjmują podejście Janet Yellen w ujmowaniu wzrostu inflacji jako szumu. Zatem istnieje prawdopodobieństwo że BoC pozostanie gołębi utrzymując presję na CAD.

W związku z tym Morgan Stanley rekomenduje kupno USD/CAD, jako wybór tygodnia. MS oczekuje wzrostu USD/CAD do 1.0815 początkowo, a dalej ruch wyżej ponad 1.12.

USD/CAD dzienny | Kliknij by powiększyć!Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here