Naga MarketsSiedziba Morgan StanleyBank Morgan Stanley rekomenduje pozycje krótkie na parze EUR/NOK. Jako poziom wejścia została podana cena zamknięcia wczorajszej sesji amerykańskiej. Stop Loss znajduje się na poziomie 9,7700, a Take Profit przy 9,3000.


 

Te artykuły również Cię zainteresują
Jak uważa Morgan Stanley, korona norweska powinna być wspierana przez ostatnie, wysokie ceny ropy naftowej, a także dobry stan krajowej koniunktury. Według analityków sytuacja w strefie euro nie jest rewelacyjna. Zanim polepszenie sytuacji gospodarczej w Chinach przełoży się na odczyty w państwach strefy euro, minie jeszcze trochę czasu.Ryzykiem dla zajętej pozycji krótkiej jest w tej chwili spadek cen ropy naftowej, bądź nagły wzrost perspektyw dla gospodarki europejskiej.

Zobacz także: Cena złota, srebra oraz ropy naftowej – 26 kwietnia 2019 r.

Sytuacja techniczna na kursie euro do korony norweskiej

Kurs euro do korony szwedzkiej prawdopodobnie zakończy ten tydzień na plusie. Morgan Stanley traktuje ten ruch jedynie jako korektę i oczekuje dalszych spadków. Patrząc an wykres pod kątem klasycznej analizy technicznej, należy wziąć pod uwagę linię trendu, poprowadzoną po ostatnich dołkach. jej wybicie dołem powinno doradzić do przyspieszenia ruchu spadkowego.

Kurs euro do korony szwedzkiej

Na niższym przedziale czasowym zwróciłbym uwagę na górne ograniczenie układu 1:1, który pokrywa się z wcześniejszymi szczytami i dołkami, tworząc strefę oporową. Ewentualne pojawienie się w tym miejscu sygnałów podażowych, może być wykorzystywane do zajmowania pozycji krótkich.

Kurs euro do korony szwedzkiejConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here