Naga MarketsCD ProjektLiderem wczorajszej sesji jest bez wątpienia CD Projekt (CDR.PL), który powrócił do formy z pierwszej połowy 2018 roku. Przyczyną wczorajszego wzrostu na poziomie 11% jest pojawienie się wsparcia analityków amerykańskiego banku inwestycyjnego Morgan Stanley.


Bank Morgan Stanley rozpoczął wydawanie rekomendacji od zalecenia “przeważaj”, a cena docelowa została wyznaczona na poziomie aż 240 złotych. Warto dodać, że w całym 2018 roku Morgan Stanley zajął 4 miejsce pod względem obrotów na całym rynku akcji z udziałem na poziomie 7,45%. W poprzedniej analizie CDR.PL z 10 stycznia wspominaliśmy o pojawieniu się sygnału zakupowego. Można powiedzieć że wyprzedziliśmy więc Morgana. Aktualnie bardziej prawdopodobne są dalsze wzrosty.

Zobacz także: Akcje CD Projekt rosną ponad 7% – nowe szczyty w zasięgu?

Sytuacja techniczna na wykresie

Po załamaniu tendencji spadkowej i wybiciu górą układu Overbalance (niebieskie prostokąty), na wykresie pojawił się sygnał zakupowy. Ruch wzrostowy przyspieszył po pokonaniu linii kanału wzrostowego. Aktualnie wsparciem jest poziom 168 zł, a celem dla kupujących jest nawet poziom 220 zł, czyli poziomy maksymalne z sierpnia 2018 roku. Dziś kurs akcji CDR otwiera się na wysokości wczorajszego zamknięcia. Podczas dzisiejszej sesji oporem może być także poziom 200zł, gdzie wczoraj dotarły notowania.

Dzięki certyfikatom ING Turbo możesz skorzystać z dźwigni finansowej inwestując w akcje CD Projekt. Sprawdź>>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here