Naga MarketsMorgan-Stanley-logo

Morgan Stanley w swojej najnowszej rekomendacji walutowej przestrzega inwestorów rynku walutowego przed zbyt pochopnym wchodzeniem w shorty na EUR/USD. Zdaniem banku, główna para walutowa posiada jeszcze potencjał do kolejnego impulsu wzrostowego.


Bank chwali się, że przewidział ubiegłotygodniowe wzrosty i ostrzegał przed nimi w swoich wcześniejszych notach do klientów. Analitycy Morgan Stanley mieli również rację co do sytuacji na EUR/CAD. Rekomendowana przez nich pozycja zakończyła się ponad 800 pipsowym zyskiem w ciągu pierwszych godzin sesji amerykańskiej w ostatni poniedziałek.

Wydaje się więc, że w aktualnej sytuacji rynkowej, warto posłuchać co mają do powiedzenia specjaliści Morgan Stanley. A dziś, znowu ostrzegają przed zbyt pochopnym sprzedawaniem EUR/USD. Zdaniem banku, para ta jeszcze nie zakończyła swojej wędrówki na północ, a popyt może jeszcze zaskoczyć w tym tygodniu.

Aktualnie para znajduje się w strefie wsparcia położonej na ostatnich szczytach.
Aktualnie para znajduje się w strefie wsparcia położonej na ostatnich szczytach.

Londyński zespół analityków banku w składzie: Hans Redeker, Ian Stannard, oraz Sheena Shah prognozują, że aktualna korekta ostatnich spadków, jeszcze się nie zakończyła. Wymieniona trójka prognozuje kolejny atak EUR/USD na ostatnie szczyty, który może nastąpić jeszcze w tym tygodniu z okolic poziomu 1,1450.

Spoglądając w stronę EUR, zespół analityków rekomenduje parę EUR/JPY. “Jeśli zamierzacie sprzedawać EUR, zalecamy zapoznanie się z sytuacją na EUR/JPY. Wydaje się, że EBC będzie bardziej zdeterminowany niż BoJ do osłabienia własnej waluty” – stwierdza dzisiejsza rekomendacja.

Zdaniem londyńskiego zespołu analityków Morgan Stanley warto poszukiwać okazji do sprzedaży EUR/JPY.
Zdaniem londyńskiego zespołu analityków Morgan Stanley warto poszukiwać okazji do sprzedaży EUR/JPY.

Więcej rekomendacji oraz informacji na temat pozycji dużych graczy można znaleźć na stronie eFXplus.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here