Naga MarketsMorgan Stanley kupił USD/JPY po 97, trzyma shorta na Kablu i long na USD/CAD

21 sierpnia 2013

Morgan Stanley otworzył wczoraj long na USD/JPY zgodnie ze strategią makro po 97 Jenów za Dolara. Stop loss ma na poziomie 95.75 a cel to 106.

“Wierzymy, że powróci trend wzrostowy na parę USD/JPY. Bank of Japan jest pod presją zwiększania luzowania monetarnego spowodowanego podwyżką podatków. Warunki kolejnego osłabienia Jena są według nas spełnione” – tłumaczy swoją decyzję MS.Morgan Stanley kupił USD/JPY po 97, trzyma shorta na Kablu i long na USD/CADBank posiada również krótką pozycję na GBP/USD otwartą po 1.5570 ze stop lossem na 1.5750 i celem na 1.4800.

“Jesteśmy wciąż niedźwiedziami jeśli chodzi o Funta ponieważ przewodniczący BoE Carney chłodzi oczekiwania co realnej stopy procentowej. Jeśli chodzi o USD to pozostajemy nastawieni wzrostowo wierząc w siłę ekonomii Stanów Zjednoczonych” – tłumaczy swoją decyzję MS.Morgan Stanley kupił USD/JPY po 97, trzyma shorta na Kablu i long na USD/CADRównież na USD/CAD bank trzyma pozycję długą z bardzo odległym celem na 1.0800, SL na 1.0240 otwartą po 1.0330.

“Kanadyjczyk jest bardzo wrażliwy na rosnącą rentowność obligacji w USA i to powinno zdeterminować kurs tej waluty na najbliższe miesiące. Dodatkowo wyższe od oczekiwań odczyty w USA dotyczące np. sprzedaży detalicznej sugerują, że USD pozostanie silne, co pozwoli zacząć wygaszanie QE we wrześniu i będzie wspomagać Dolara.”Morgan Stanley kupił USD/JPY po 97, trzyma shorta na Kablu i long na USD/CAD

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here