Naga MarketsMorgan-Stanley-logoMimo dość słabej skuteczności Morgan Stanley na transakcjach z parach walutowych drugiego rzędu, analitycy tego banku ciągle rekomendują nowe pozycje tego typu. Jedynie w tym miesiącu stratą zakończyło się pięć takich pozycji (shorty USDMXN, AUDNOK oraz longi EURTRY, EURHUF, ZARJPY) przynosząc stratę niemal 2000 pipsów, na chwile obecną aktywne pozostały tylko shorty GBPSEK oraz USDNOK, które mają potencjał aby odrobić poniesione straty z nawiązką.

Chcesz zobaczyć jak sprawdzały się poprzednie rekomendacje Morgan Stanley sprawdź moje ostatnie tygodniowe podsumowanie (szczegóły).

Dodatkowo w tym tygodniu przybyło dwa zlecenia z walutami drugiego sortu.

EURSEK short
Wejście 9,17
SL 9,22
TP 8,80

Tutaj analitycy Morgan Stanley podobnie jak Deutsche Bank (szczegóły) liczą na szybkie pokonanie wsparcia w okolicy 9,10 co powinno przełożyć się na eskalacje spadków.eursek_20160421TRYZAR zlecenie oczekujące sprzedaży
Wejście 5,18
SL 5,40
TP 4,85

W przypadku tej pary kurs w ostatnich tygodniach pokonał ostatnie lokalne minimum w okolicach 5,15 i teraz najlepszym miejscem do dołączenia się do spadków będzie korekta która przetestuje pokonany dołek jako wsparcie.

tryzar_20160421Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here