Naga MarketsMoonlit – producent dedykowanych symulatorów – planuje pozyskać dodatkowy kapitał w ramach publicznej oferty. Zapisy na akcje zostaną przeprowadzone w dniach 11 – 25 sierpnia 2020 r. Dodatkowy kapitał pozyskany z emisji krakowski deweloper planuje przeznaczyć na dokończenie i produkcję – już dziś bardzo pozytywnie przyjętych przez media społecznościowe- symulatorów Model Builder i Dog Trainer.

Krakowski producent gier wideo rozpoczyna zapisy na 499 999 nowych akcji

– Środki pozyskane z emisji chcemy przeznaczyć m.in. na dalszą produkcję zarówno Model Buildera, jak i Dog Trainera, które cechują się bardzo wysokim potencjałem komercyjnym. Obie produkcje stanowią bazę do ciągłej rozbudowy o nowe funkcjonalności dodawane w ramach DLC, które rozplanowaliśmy na kilka lat wprzód. Gry na bieżącym etapie produkcji cieszą się niezwykłą przychylnością graczy, o czym świadczą ciągle rozwijające się wishlisty i ponadprzeciętna aktywność fanów w social media. Z drugiej strony gry budzą również ogromne zainteresowanie wśród potencjalnych partnerów biznesowych. – komentuje Michał Gardeła, prezes Moonlit.

Te artykuły również Cię zainteresują
Od momentu debiutu na rynku NewConnect w połowie 2019 roku, spółka podsumowała zebrane dotychczasowe doświadczenia i zrewidowała strategiczne założenia dotyczące planów produkcyjnych, skupiając się wyłącznie na zidentyfikowanych mocnych obszarach kompetencyjnych.

Dzięki temu odświeżony Moonlit posiada jasny cel oraz plan – spółka skupia się obecnie na tworzeniu symulatorów dla pasjonatów, umożliwiając graczom realizowanie swoich ulubionych zajęć w wirtualnym świecie. Jest to trend zauważalny w branży gamedev na całym świecie, o czym przekonują sukcesy nie tylko gier z gatunku klasycznych symulatorów, ale również tak innowacyjnych produkcji jak House Flipper, czy Cooking Simulator.

Wiele nauczyliśmy się w ciągu ostatniego roku, co pozwoliło nam na znalezienie naszej własnej specjalizacji. Znaleźliśmy nie tylko odpowiadający nam model biznesowy, ale także misję – jest nią tworzenie wirtualnej przestrzeni dla ludzi poszukujących miejsca do rozwijania swoich pasji. Chcemy, aby nasze gry pozwoliły użytkownikom na pokonanie wszelkich barier, związanych z brakiem czasu, dysponowaniem odpowiednimi środkami finansowymi, czy innymi ograniczeniami rzeczywistości – kończy prezes.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKogeneracja miała 134 mln zł zysku netto, 165,93 mln zł zysku EBIT w I poł. 2020
Następny artykułStabilniejszy kurs GBP/USD. Inwestorzy czekają na nowe dane
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here