Naga MarketsMoonlit promuje swoje produkcje na światowych targach branżowychW najbliższych tygodniach Moonlit wybierze „krótką listę” podmiotów zainteresowanych wydaniem gry Model Builder. Po targach Gamescom do krakowskiej spółki zgłosiło się 11 wydawców wyrażających chęć wydania gry, w tym kilku ze światowej czołówki.

Model Builder w centrum zainteresowania wydawców

Byliśmy pewni, że na Gamescom pokazujemy dobry i jakościowy produkt, ale zainteresowanie Model Builderem przerosło nasze oczekiwania. Zgłosiło się do nas 11 wydawców, którzy chcą wydać grę, w tym kilku ze światowej czołówki. Dołączyli oni do grona trzech wydawców, z którymi prowadziliśmy rozmowy już wcześniej. Zbieramy oferty i w ciągu kilku tygodni będziemy chcieli wyłonić krótką listę 2-3 podmiotów z którymi będziemy prowadzić dalsze negocjacje, tak by do końca października wybrać wydawcę- zapowiada Michał Gardeła, prezes Moonlit.

Moonlit kontynuuje promocję gry Model Builder na wrześniowych wydarzeniach branżowych. Uczestniczy w trwających do 20 września targach PAX Online i będzie gościem na jednych z największych azjatyckich imprez gamingowych – Tokio Game Show. Symulator modelarza zostanie zaprezentowany fanom z dalekiego wschodu w dniach 23 – 27 września. Pomiędzy tymi wydarzeniami spółka odwiedzi Digital Dragons, a finalnie będzie uczestniczyć na Steam Game Festival: Autumn (7-13 października).

Premiera Early Access gry Model Builder zaplanowana jest wstępnie na czwarty kwartał bieżącego roku. – Będziemy gotowi na czas, ale ostatnie słowo w tym zakresie będzie należało do wydawcy. On wskaże nam najlepszy z punktu widzenia promocji terminem- zapowiada Michał Gardeła. Model Builder pozwoli fanom modelarstwa z całego świata na składanie modeli, gdzie końcowy efekt będzie zależał od wyobraźni gracza. Swoim dziełem gracze będą mogli pochwalić się i wymienić opinię z międzynarodową społecznością modelarzy. Poza gameplayem i nieograniczoną możliwością tworzenia dodatkowej treści do gry, magnesem dla potencjalnych nabywców Model Builder będzie współpraca z czołowymi producentami modeli do sklejania.  – Prowadzimy rozmowy ze światową czołówką i mam nadzieję, że jeszcze w tym miesiącu będziemy mogli poinformować o pierwszych partnerstwach- zapowiada prezes.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykuł100 000 bitcoinów o wartości 1 mld USD ztokenizowanych w DeFi
Następny artykułBiomed-Lublin: Prace nad lekiem przeciw COVID-19 idą zgodnie z planem
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here