Naga MarketsMoonlit pokaże Model Buildera na G-Fusion Live Show w AzjiMoonlit, jako jedna z nielicznych polskich firm, pojawi się na największych azjatyckich targach gier komputerowych – G-Fusion Live Show. Wydarzenie online, które odbędzie się w dniach 6 – 8 sierpnia 2020 pozwoli producentowi symulatorów na dotarcie z prezentacją Model Buildera potencjalnie do kilkudziesięciu milionów osób w Chinach – największym światowym rynku gamingowym.

Moonlit jako reprezentacja Polski w azjatyckich targach komputerowych

G-Fusion Live Show to jedno z najważniejszych wydarzeń w Azji, które skierowane jest do graczy. Produkcje zaprezentowane w czasie wydarzenia są starannie selekcjonowane przez reprezentantów GAMECORES – jednego z najbardziej wpływowych portali branżowych w Chinach, który miesięcznie jest śledzony przez kilka milionów odbiorców. Oznacza to niepowtarzalną okazję do przedostania się do świadomości rzeszy azjatyckich graczy, pochodzących przede wszystkim z Państwa Środka. Pokazy będzie można śledzić na stronie organizatora, oraz za pośrednictwem platform streamingowych: Huya, TikTok, Toutiao, Xigua Video, Kuaishou, bilibili.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jesteśmy zachwyceni szansą zaprezentowania Model Buildera na G-Fusion Live Show. Przejście przez etap selekcji oznacza, że nasza produkcja w oczach organizatorów charakteryzuje się dużym potencjałem sprzedażowym – pamiętajmy, że na to wydarzenie były nadesłane tysiące zgłoszeń z całego świata. Jednocześnie wierzymy, że prezentacja na wydarzeniu pomoże nam dotrzeć do niezwykle atrakcyjnego, największego na świecie rynku. – komentuje Michał Gardeła, prezes Moonlit.

Model Builder to symulator składania modeli, który już na obecnym etapie produkcji cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko środowiska gamingowego, ale też modelarskiego. Gra trafi do sprzedaży w czwartym kwartale bieżącego roku na platformy PC, dlatego spółka dąży do jak najszerszej prezentacji produkcji na popularnych wydarzeniach branżowych, które odbędą się w najbliższych miesiącach. Moonlit planuje pokazanie swojego symulatora m.in. na japońskim Tokyo Games Show oraz polskim Indie Showcase, który odbędzie się w ramach festiwalu Digital Dragons.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułArtifex Mundi miał szacunkowo 3,4 mln zł skonsolidowanego zysku netto w II kw.
Następny artykułSimteract przeszedł metamorfozę wizerunkową
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here