Naga MarketsPo bardzo udanych targach Gamescom, Moonlit rozpoczął okres wrześniowych imprez PAX Online X EGX Digital oraz Digital Dragons Showcase od podpisania ważnych umów licencyjnych z AK Interactive oraz Hobby Zone. Spółka zaprezentowała również nową odsłonę Model Buildera, publikując zaktualizowane demo gry.

  • Podpisane umowy stanowią kolejną wartość dodaną do gry Model Builder.
  • Dzięki nim, użytkownicy będą mogli cieszyć się w pełni licencjonowanym „sprzętem”, znajdującym się w wirtualnym warsztacie.
  • Hobby Zone jest rozpoznawalną na polskim rynku firmą, która w swoim portfolio posiada meble i akcesoria dla modelarzy, w tym m.in. organizery na przedmioty, warsztatowe systemy modułowe czy stojaki na farby.

Moonlit ogłasza nowe umowy licencyjne

– Hobby Zone stanowi jedną z najważniejszych polskich firm z akcesoriami modelarskimi. Możliwość współpracy pozwala nam na osiągnięcie najwyższego możliwego poziomu immersji, co jest bardzo ważne w Model Builder. Chcemy jak najdokładniej odwzorować detale tej opierającej się na perfekcji pasji, więc sięgamy po najlepszych z potencjalnych partnerów. – skomentował podpisanie umowy Michał Gardeła, prezes Moonlit.

Moonlit nawiązał także współpracę z mieszczącym się w Hiszpanii AK Interactive. Jest to globalna firma, która podobnie jak Hobby Zone zajmuje się akcesoriami dla modelarzy. Firma z Półwyspu Iberyjskiego specjalizuje się w innym segmencie rynku – do najważniejszych przedmiotów dostępnych w sklepie internetowym AK Interactive należą dioramy, farby, pędzle czy modele. Spółka posiada też bibliotekę materiałów instruktażowych dla początkujących modelarzy.

– Umowy zawarte z AK Interactive oraz Hobby Zone wzajemnie się uzupełniają. Liczymy, że ta synergia pozwoli nam na osiągnięcie maksymalnego poziomu immersji już na etapie kolejnych pokazów wersji demo Model Buildera.  AK Interactive jest kluczowym graczem na globalnym rynku akcesoriów modelarskich, więc podpisanie tej umowy uznajemy za niebywały sukces. – komentuje Michał Gardeła i dodaje, że liczy na to, że w najbliższym czasie uda się zawrzeć kolejne umowy licencyjne

Moonlit kontynuuje również prezentację swojej flagowej produkcji na wirtualnych edycjach internetowych targów. Zakończone w ubiegłym tygodniu amerykańskie PAX Online X EGX Digital oraz polskie Digital Dragons Showcase są wydarzeniami, na których nie mogło zabraknąć krakowskiej spółki. W przypadku pierwszego z wymienionych eventów Model Builder eksponowany był na streamie dostępnym na portalu Steam. Na platformie jest również dostępna zaktualizowana wersja demo nadchodzącej produkcji.

– Najnowsze demo Model Builder trafiło do listy promowanych produkcji PAX X EGX Exlusive Demos oraz tegorocznej edycji Digital Dragons, dzięki czemu udało nam się zdobyć bardzo duże zainteresowanie użytkowników Steam oraz wielomilionową liczbę odsłon karty projektu. Zaobserwowaliśmy również wzmożony ruch z krajów azjatyckich, którego ilość przekroczyła 60% wszystkich odwiedzin strony projektu. Model Builder cieszy się szczególne dużym zainteresowaniem wśród odbiorców z Chin. W tydzień od uruchomienia wersji demo na wishlist przybyło 6000 zainteresowanych z czego wysoki odsetek przyszłych użytkowników podchodził właśnie z Państwa Środka. W związku z tym zdecydowaliśmy się pójść za ciosem i jeszcze przed premierą pełnej wersji gry planujemy kolejne dni otwartej wersji demo oraz prolog- podkreśla Michał Gardeła.

Moonlit to polska spółka gamingowa o solidnym softwearehous’owym rodowodzie. Produkcyjny background został wielokrotnie doceniony przez polskie oraz zagraniczne studia gamingowe. Za przykład posłużyć może m.in. system koszenia trawy w Garden Flipper (doceniony przez youtuberów) lub rozwiązania graficzne w Ultimate Fishing Simulator.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułCena złota w kolejnych kwartałach z nowymi rekordami. Uważa Mennica Skarbowa
Następny artykułCena srebra taniała razem z kursem złota. Spadek o 10%
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here