Naga MarketsMoonlit ogłosił shortlistę wydawców gry Model BuilderMoonlit, producent symulatora modelarza Model Builder, jest o krok od sfinalizowania najważniejszej umowy w dotychczasowej historii spółki. Wśród potencjalnych wydawców gry znajdują się firmy z czołówki rynku gamingowego.

Wśród możliwych wydawców Model Builder znajdują się 4 firmy ze światowej czołówki

Zainteresowanie wydawców jest pokłosiem targów takich jak Gamescom, PAX X Online X EGX Digital oraz Digital Dragons Showcase, na których Moonlit prezentował demo Model Buildera. W tym czasie gra była eksponowana na streamie dostępnym na portalu Steam – największej platformie sprzedażowej produkcji na komputery osobiste, z której codziennie korzysta ponad 20 milionów użytkowników.

Te artykuły również Cię zainteresują

W czasie sierpniowych i wrześniowych targów Model Builder cieszył się niesamowitym zainteresowaniem, a liczba zapisów na wishlistach znacząco wzrosła. Gra cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie od kilku miesięcy. Dodatkowo podpisaliśmy umowy licencyjne z firmami produkującymi sprzęt do modelarstwa – Hobby Zone oraz AK Interactive, które jeszcze bardziej zainteresowały naszych potencjalnych graczy, w tym środowiska modelarskie. Jesteśmy również w trakcie rozmów z wieloma firmami dostarczającymi zestawy modeli oraz akcesoriów modelarskich, w tym z kilkoma markami cieszącymi się bardzo dużą popularnością na świecie. – komentuje zainteresowanie Michał Gardeła, prezes Moonlit.

Gracze korzystający z platformy Steam również wykazali niezwykłe zainteresowanie – tak duże, że we wrześniu Model Builder posiadał na niej wielomilionową liczbę odsłon karty produktowej. Zadziałało to na wyobraźnię aż jedenastu renomowanych wydawców z całego świata, którzy już od sierpnia prowadzili zaawansowane rozmowy biznesowe z Moonlit. Po długich negocjacjach, spółka zawęziła listę potencjalnych dystrybutorów gry Model Builder do zaledwie czterech. Wśród nich znajdują się dwie firmy z Wielkiej Brytanii oraz po jednej z Niemiec i Ameryki.

Na krótkiej liście wydawców gry Model Builder znajdują się firmy, które mogą zaoferować nam coś więcej, niż tylko pieniądze. Są to spółki z absolutnej światowej czołówki, a sama możliwość współpracy z nimi stanowi dla nas niepowtarzalną okazję do promocji naszej marki. Już teraz czujemy, że bez względu na końcową decyzję dotyczącą wydawcy, Model Builder z pewnością okaże się sukcesem. – opisuje sytuację prezes Michał Gardeła.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNetflix wybronił się przed spadkami. WIG20 notuje spadek
Następny artykułRBA rozważa kolejne luzowanie! Stopy proc. spadną do zera?
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here