Naga MarketsMoonlit ogłosił datę premiery gry Model BuilderMoonlit, producent symulatorów pozwalających na rozwijanie swoich pasji, ogłosił datę premiery gry Model Builder. Tytuł zadebiutuje na PC już 27 stycznia 2022 roku. Dodatkowy czas, spółka planuje przeznaczyć na rozszerzenie zawartości dostępnej w grze oraz optymalizację gry.

Moonlit: najnowsza gra studia zadebiutuje już 27 stycznia

– W porozumieniu z naszym wydawcą, spółką Green Man Gaming, postanowiliśmy ustalić datę premiery gry Model Builder na początek przyszłego roku ze względu na prowadzone w listopadzie i grudniu wyprzedaże na Steam, które mogą przełożyć się na niewystarczającą ekspozycję gry w tym serwisie podczas premiery. Nie bez znaczenia dla ustalenia nowej daty premiery są również plany naszych partnerów, którzy zadeklarowali wsparcie premiery właśnie w tym okresie. Gameplay oraz wszystkie planowane na premierę funkcjonalności zostały dopracowane w ostatnich miesiącach. W bazowej wersji gry mamy ponad 30 modeli gotowych do złożenia przez graczy, co powinno przełożyć się na ponad 12 godzin gameplay’u. To duży atut na tle gier konkurencji z tego segmentu. Chcemy, aby w już listopadzie gra uzyskała status Gold Master, a więc produktu gotowego do sprzedaży – komentuje decyzję o przesunięciu premiery Michał Gardeła, prezes Moonlit S.A.Nie będziemy jednak czekać z założonymi rękoma na dzień wydania. Listopad i grudzień wykorzystamy na przygotowanie kolejnych modeli, nadanie grze ostatnich szlifów oraz dopracowanie kilku niespodzianek, którymi jeszcze się nie chwaliliśmy. Nastąpi również przekierowanie części zespołu do prac związanych z kolejnym tytułem – grą Dog Trainer  – kończy.

Green Man Gaming, wydawca Model Buildera, posiada ponad 10-letnie doświadczenie w gamingu. W lipcu spółka z Wielkiej Brytanii kupiła prawa do wydania gry za blisko 1,2 mln zł, równocześnie deklarując, dodatkowe środki na promocję tytułu w wysokości ponad 0,5 mln zł. W dzień premiery Model Builder będzie posiadał dwa tryby rozgrywki: fabularyzowany tryb kariery, gdzie liczy się jakość i precyzja realizowanych projektów oraz relaksujący tryb „piaskownicy” (en. sandbox), który w ostatnich miesiącach był prezentowany na wydarzeniach takich jak m.in. Gamescom, PAX WEST, czy SteamNext Fest.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: euro/usd | euro rubel | giełda ciech | notowania dow jones na żywo | kryptowaluty bitcoin | amica notowania | ciech cena akcji |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here