Naga MarketsMoonlit nagrodzony w tegorocznym konkursie GameInnMoonlit po raz kolejny wygrał dotację w ramach konkursu GameINN. Kwota dofinansowania, którą tym razem otrzyma producent symulatorów to 1 mln 130 tys złotych. W ramach projektu powstanie system symulacji wody HDWS – High Definition Water System.

Spółka zdobyła ponad 1,1 mln złotych na kolejny projekt studia

W ramach 4. konkursu GameINN organizowanego przez NCBR przyznano łącznie ponad 150 mln zł dofinansowań. Moonlit został wsparty funduszami w wysokości 1 mln 130 tysięcy złotych, które posłużą do stworzenia systemu symulacji wody o łącznej wartości 1 miliona i 482 tysięcy złotych. Zwycięski projekt nosi nazwę High Definition Water System i będzie unikatowy na skalę światową, dzięki przełomowym rozwiązaniom rozchodzenia się fal. Prace nad systemem fizyki wody mają rozpocząć się w styczniu 2021 i będą trwały do czerwca 2023.

HDWS będzie pozwalał na realistyczne stymulowanie wielu efektów, których nie ma żadny inny system, np. załamujące się fale czy przybój. Realizując projekt możemy czerpać z doświadczenia zebranego w czasie tworzenia Ultimate Water System, który zyskał uznanie wielu zagranicznych twórców oraz użyliśmy go w naszej pierwszej dużej grze – Deadliest Catch. – opisuje projekt Michał Gardeła, prezes Moonlit.

Jest to kolejny raz, kiedy krakowska spółka zapewniła sobie wsparcie finansowe w ramach programu sektorowego GameInn. Poprzedni projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 nosił nazwę Angular Light a jego celem było stworzenie innowacyjnej technologii symulującej oświetlenie w grach wideo. Wartość działania wyniosła łącznie 981 851 PLN, z czego dofinansowania z Funduszy Europejskich wyniosło 680 282,31 złotych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNasdaq ponownie z rekordem na zamknięcie. Napięta sytuacja wobec Hong Kongu
Następny artykułGrupa Azoty nadal w trendzie wzrostowym. Pojawia się problem z kontynuacją odbicia
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here