Naga MarketsMoonlit: gra Model Builder coraz bliżej swojej premieryNadchodząca gra Moonlit – Model Builder – zostanie zaprezentowana graczom na targach SteamNext Fest 2021. Już w dniach 1 – 7 października użytkownicy będą mogli zobaczyć rozgrywkę z gry, a także wziąć udział w konkursie. Z okazji festiwalu spółka przygotowała nową wersję demo, w której został uwzględniony feedback graczy z targów Gamescom oraz PAX West.

Moonlit: w październiku gra zostanie zaprezentowana na targach SteamNext Fest 2021

W ostatnich tygodniach spółka wprowadziła zmiany do przygotowywanej wersji demo. Najważniejszymi nowościami w Model Builder jest sklep w grze, w którym gracz będzie mógł zakupić nowe modele, farby i narzędzia oraz inne usprawnienia. Do gry zostały dodane również wideo tutoriale, czyli materiały instruktażowe, wskazujące jak posługiwać się wirtualnymi narzędzi do modelarstwa.Ponadto, do gry zostały zaimplementowane kolejne repliki, w tym niemiecka łódź podwodna z okresu II Wojny Światowej, oraz dedykowane projekty pudełek do modeli dostępnych w grze. Gra uzyskała również szereg usprawnień, tzw. Quality of Life – czyli zmian, które w znaczący sposób ułatwiają korzystanie z gry i poprawiają UX. Efekty prac Moonlit zostaną zaprezentowane w trakcie festiwalu SteamNext Fest 2021, który odbędzie się w dniach 1 – 7 października.

– Pokazana w trakcie festiwalu Steam wersja demo gry, będzie dostępna na stronie Steam aż do premiery. Jesteśmy na ostatniej prostej przed premierą Model Buildera i na bieżąco szlifujemy grę, aby zaoferować graczom jak najlepszy produkt już pierwszego dnia. Kiedy wspomniany dzień nastąpi zależy od naszego wydawcy – Green Man Gaming, jednak z naszej strony jesteśmy dobrej myśli – zdążyliśmy zaimplementować wszystkie niezbędne mechaniki gry. Dzięki temu możemy obecnie się skupić na najważniejszych dla graczy rzeczach: dopieszczaniu obecnych funkcjonalności oraz wprowadzaniu kolejnych modeli –  komentuje Michał Gardeła, prezes Moonlit.

W trakcie trwania SteamNextFestival 2021 zostanie również przeprowadzony konkurs dla fanów gry Model Builder. Zadaniem dla graczy jest stworzenie autorskich wzorów malowań dla modeli z demo i udostępnienie ich na kanale Discord gry. Nagrodą główną w konkursie, będzie dostęp do zamkniętego builda gry z nowym, niepublikowanym dotąd modelem – niespodzianką.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pkn orlen notowania | bitcoin cash prognozy | frank euro | datawalk notowania | 11 bit studios akcje kupno | dax index | aktualny kurs rubla |

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here