Naga MarketsLista życzeń dla dwóch najpopularniejszych projektów Moonlit Games: Model Builder i Dog Trainer wynosi obecnie łącznie ponad 40 000. Produkcje te wyprzedziły wszystkie nadchodzące tytuły ze stajni PlayWay oraz większość tytułów Ultimate Games, Polyslash, czy Movie Games. Wyniki te zostały osiągnięte bez dodatkowych nakładów na marketing ze strony spółki.

Moonlit Games notuje duży sukces

Obie gry swoją rosnącą popularność zawdzięczają pracy nie tylko w zakresie programowania, ale też dzięki informowaniu fanów o postępach w pracy nad grą.  

Te artykuły również Cię zainteresują
Dzięki przyjemnej tematyce produkcji oraz naszej ciągłej pracy z communitywishlisty Dog Trainera oraz Model Buildera rosną z dnia na dzień. Dbamy o widoczność tytułów w różnych środowiskach nie tylko na platformie Steam, ale również na Facebook oraz Discord. To, że społeczność dookoła naszych gier tworzy się tak wcześnie jest dobrym znakiem dla przyszłości naszych tytułów. – komentuje ostatnie tygodnie pracy nad tytułami Michał Gardeła, prezes Moonlit. 

Bieżące wyniki wyglądają szczególnie dobrze w porównaniu do pozostałych polskich symulatorów znajdujących się w fazie przedpremierowej. Obecne wyniki wishlist przebiły wyniki wszystkich tytułów ze stajnPlayWay oraz większość tytułów Ultimate Games, Polyslash, czy Movie Games. 

Społeczność rosnąca wokół tytułów tworzonych przez Moonlit rośnie w tempie przerastającym nasze najśmielsze oczekiwania. W ciągu ostatnich tygodni przegoniliśmy na wishlistach kilkanaście polskich produkcji m.in. Farm Manager 2020, Gas Station Simulator, czy Mech Mechanic Simulator. – kończy prezes. 

Przypominamy, że Dog Trainer został oficjalnie zapowiedziany miesiąc temu. Wydawcą tytułu jest spółka odpowiedzialna za sukces gry House Flipper – Frozen District. Premiera symulatora tresury psów na PC planowana jest na początek 2022 roku. Wśród obecnych projektów Moonlit znajduje się  również ogłoszony w październiku ubiegłego roku Model Builder – tytuł został dostrzeżony przez graczy, prasę branżową oraz wzbudził zainteresowanie środowisk modelarskich. Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCzy Fed może wprowadzić ujemne stopy? Komentuje P. Kwiecień
Następny artykułKurs złotego mocniejszy na początku tygodnia. USD/PLN w dół
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here