Naga MarketsMonnari z próbą ważnego wybicia. Kolejny cel przy 3,60 zł - zapiski giełdowego spekulantaCoraz lepiej wyglądają notowania odzieżowej spółki Monnari Trade. Mimo iż spółka odnotowała spore straty w 2020 roku z powodu pandemii (30,64 mln zł straty netto), to notowania wskazują, że rynek zaczyna wyceniać lepszą przyszłość dla branży odzieżowej. Jeżeli nie pojawi się kolejny lockdown, spółka powinna znacząco poprawić wyniki w 2021 roku. Monnari Trade stawia na rozwój sklepów w formacie franczyzowym i dalszy rozwój sprzedaży online. “Rozbudowujemy salony franczyzowe zlokalizowane na ogół przy ulicach w średnich i mniejszych miastach. Kontynuujemy także rozmowy z wynajmującymi w centrach handlowych” – powiedział dyrektor ds. finansowych Miłosz Kolbuszewski.

  • Branża odzieżowa wychodzi z pandemii
  • Notowania Monnari dyskontują lepszą przyszłość

Prezes Mirosław Misztal wskazał, że spółka nadal będzie starać się rozwijać sprzedaż online. “Cały czas próbujemy tej sprzedaży i ją rozwijać i jak widać nie jesteśmy może jeszcze doskonali. Z drugiej strony chodzi też o to, aby sprzedawać rzeczy z określoną marżą.

Te artykuły również Cię zainteresują
Atak na ważny opór

Jeszcze nie wiemy, o ile nam wzrośnie ta sprzedaż w tym roku, ale będzie starali się, aby było tej sprzedaży jak najwięcej” – dodał prezes. Spoglądając na wykres widać szansę na wybicie z rocznego układu bocznego. Kluczowe będzie pokonanie poziomu 2,80 zł. Kolejne cele mamy przy 3,60 i 4 zł. Nadal są to niskie poziomy na tle historycznym.

monnari


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin era opinie | notowania akcji pgnig | sp500 | lotos gielda | notowanie pgnig |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here