Naga MarketsSpółka Monnari porusza się w ładnym trendzie wzrostowym od 2013 roku. Rozpoczynała swój wzrostowy rajd od ceny 1,02zł za jedną akcję na początku 2013 roku. Dzisiaj 1 akcja warta jest 17,50zł i wydaje się, że ten rajd wzrostowy powinien być kontynuowany.

Od połowy sierpnia 2015 roku akcje spółki weszły w konsolidację tworząc formację trójkąta. Obecnie w trójkącie zostało już niewiele miejsca, zatem należy oczekiwać wybicia. Wybicie trójkąta powinno odbyć się dwu-etapowo. Najpierw świeca wybijająca podparta zwiększonym wolumenem, a następnie cofnięcie, które jeżeli zostanie wybronione przez stronę popytową doprowadzi do zakończenia korekty i nowej fali wzrostowej. Alternatywnie wybicie trójkąta w dół nie będzie oznaczało zakończenia trendu wzrostowego ponieważ widoczna na wykresie tygodniowym linia trendu znajduje się na poziomie 14,20 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
O spółce: „MONNARI TRADE” S.A. istnieje od roku 2000. Zadebiutowała na GPW 13 lutego 2007. Przedsiębiorstwo projektuje i sprzedaje pod marką „Monnari” kolekcje odzieży damskiej dedykowane kobietom powyżej 30. roku życia. Produkcję zleca podmiotom zewnętrznym. Sieć jej salonów obejmuje aktualnie prawie 100 lokalizacji.

Wykres Monnari dla interwału H4

Wykres spółki Monnari dla interwału H4.

Wykres Monnari dla interwału W1

Wykres spółki Monnari dla interwału W1.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here